Dāvis veiksmīgi sasniedzis Filadelfiju

Komentāri
Dāvis veiksmīgi sasniedzis Filadelfiju
Foto: Rain Sun/Flickr

Deviņgadīgais Dāvis, kurš sirgst ar retu, Eiropā neārstējumu slimību, veiksmīgi sasniedzis ASV, kur ārstēsies Filadelfijas bērnu slimnīcā.

Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji raksta, ka lidojums bijis veiksmīgs, un Dāvis ir ļoti apmierināts. ”Paldies, ka Jūs esat!” tā ziņo Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji, pateicībā par Latvijas sabiedrības ziedojumiem Dāvim.

Tiek plānots, ka Dāvja ārstēšana sāksies tūlīt pēc atbraukšanas un varētu ilgt četras līdz sešas nedēļas.

Dāvja ārstēšanai iedzīvotāji saziedoja vairāk nekā 241 tūkstoti eiro, bet valsts novirzīs 100 tūkstošus eiro. Ziedojumu vākšana tika sākta pēc tam, kad Nacionālais veselības dienests zēnam atteica finansiālu atbalstu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl