Dāvis no ASV atgriežas mājās

Komentāri
Dāvis no ASV atgriežas mājās
Foto: Björn Láczay/Flickr

Pēc ļoti sarežģītas, bet veiksmīgas operācijas šodien no ASV dzimtenē atgriežas deviņus gadus vecais Dāvis.

Ņemot vērā ģimenes un ārstu ieteikumus, precīzs ierašanās laiks netiek atklāts.

Dāvim konstatēta smaga kombinēta pataloģija saistībā ar nepareizu limfas atteci no vēdera dobuma orgāniem, kuras dēļ zēnam bija nepieciešama operācija Filadelfijas bērnu slimnīcā. ASV mediķi pagaidām nezina, kas varēja izraisīt bērna saslimšanu. Filadelfijas ārsti gan ir uzsvēruši, ka Dāvis bija un būs viņu pacients, tāpēc nepieciešamības gadījumā Latvijas ārsti turpinās ar viņiem konsultēties.

Puisēns varēja ārstēties ASV, pateicoties sabiedrības un valsts saziedotiem līdzekļiem. Pēc atgriešanās Dāvis varēs doties mājās, tomēr viņš būs ciešā ārstu ambulatorā uzraudzībā, lai turpinātu izvēlēto ārstēšanas taktiku un nepieciešamības gadījumā to mainītu vai papildinātu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl