Dāvim operācija ASV aizritējusi veiksmīgi

5 komentāri
Dāvim operācija ASV aizritējusi veiksmīgi
(Foto: LETA)

Deviņgadīgajam Dāvim, kurš par saziedotiem un valsts piešķirtiem līdzekļiem šonedēļ tika nogādāts ārstēšanai ASV, veiksmīgi veikta operācija.

Vairāk informācijas par zēna stāvokli un tālākajiem izmeklējumiem būs pirmdien, kad Rīgā atgriezīsies Dāvja ārstējošais ārsts Olafs Volrāts, informēja Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Dāvim ir veiksmīgi veikta operācija, taču vēl tiks veikti dažādi izmeklējumi, lai noskaidrotu, kas īsti ir par pamatu saslimšanai, jo šis ir visai sarežģīts gadījums arī ASV ārstiem. Pirmdien Rīgā atgriezīsies ārstējošais ārsts, līdz ar to būs pieejams vairāk nepastarpinātas informācijas par tālāko lietu gaitu,” sacīja Dambiņa.

Zēns kopā ar mammu ASV klīnikā uzturēsies vēl vismaz mēnesi.

Kā ziņots, ārstēšanai nepieciešamie 427 500 dolāri jeb aptuveni 348 000 eiro 5.decembrī tika pārskaitīti Filadelfijas bērnu slimnīcai un smagi slimais Dāvis kopā ar mammu un mediķiem 16.decembrī devās ārstēties uz ASV. Iepriekš iedzīvotāji dažu dienu laikā saziedoja 317 173,95 eiro, savukārt valsts piešķīra 100 000 eiro.

Dāvim šogad konstatēta smaga kombinēta patoloģija saistībā ar nepareizu limfas atteci no vēdera dobuma orgāniem. Dāvja ārstēšana iespējama vienīgi ASV, Filadelfijā.

Dāvis ir pirmais pacients, kuram ir nepieciešama ārstēšana ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas un kura medicīnisko manipulāciju izmaksas ir tik augstas.

TOP komentāri

 • Liene
  0 0 0

  Liene

  Prieks lasīt tādas ziņas.

  Paldies Dieva, ka veiksmīgi vadīja ārstu rokas. Tagad ticam, viss tālāk noritēs labi.

  Turies Dāvīti un māmiņ, Jūs arī!
 • Jana
  0 0 0

  Jana

  Ļoooti jauki,prieks par to ka mūsu ziedojumi bija noderīgi,par to es vienmēr esmu pārliecināta,tādēļ uzsticos šaj organizācijai un ziedoju
 • ....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl