Daugavpilī izbūvēs jaunu tramvaja līniju; izmaksas – 15 miljoni eiro

3 komentāri
Daugavpilī izbūvēs jaunu tramvaja līniju; izmaksas – 15 miljoni eiro

Uzņēmums “Daugavpils satiksme” izsludinājis konkursu jaunas tramvaja līnijas būvniecībai Vecstropos, informē reģionālais medijs “Latgales Laiks”.

3. maršruta tramvaja līnijas pagarināšanas projektu plānots īstenot no 2017. līdz 2018. gadam. Šī būvniecība būs daļa lielā projekta, kurā paredzēts iegādāties jaunus tramvaja vagonus un renovēt sliedes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt jauno sliežu posmu gar Stropu mežu izmantos tikai tad, kad estrādē notiks pasākumi vai arī kādā citā nepieciešamības gadījumā.

Projekta kopējās izmaksas ir 15,8 miljoni eiro.

TOP komentāri

 • Žoriks
  +3 +3 0

  Žoriks

  Jaunu tramvaja līniju,kura savienos Daugavpili ar Radio ielu, spriežot pēc bildes...???
 • Pēteris Geiba
  +1 +1 0

  Pēteris Geiba

  Mani arī kaitina tas,ka fogrāfija nekad neatbilst teksta saturam.Tas liecina par žurnālistu neprofesionālismu.Domāju,ka tādus žurnālistus,kuri pieļauj tik rupjas kļūdas,vajadzētu atlaist no darba.
  Bet tas fakts,ka Daugavpilī pagarina 3.maršruta tramvaju līniju mani iepriecina,kaut gan es nedzīvoju ne Daugavpilī un pat ne Latvijā.Man patīk,ka būvē kat ko jaunu nevis jauc nost iepriekšējo paaudžu uzbūvēto.
 • Pasažiere
  +1 +1 0

  Pasažiere

  Mani kā potenciālo pasažieri tas iepriecina, jo ērti varēs aizbraukt uz tirgu, centru un uz slimnīcu, jo mūsu pusē dzīvo daudz vecu un slimu cilvēku, kas izmantos šo ērto transportu. Cik dzirdēts, ka šāds tramvajs bija paredzēts jau PSRS laikos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl