Daugavā pie Jēkabpils paaugstinās ūdens līmenis, ziņo meteorologi

Komentāri
Daugavā pie Jēkabpils paaugstinās ūdens līmenis, ziņo meteorologi

Daugavā pie Jēkabpils ūdens līmenis paaugstinājies vismaz par divarpus metriem, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Kopš 10. decembra Daugavā pie Jēkabpils ūdens līmenis paaugstinājies par 248 cm. Ūdens līmenis straujāk sāka paaugstināties no 14. decembra, bet pēc piektdien publicētajiem datiem, ūdens līmenis ir paaugstinājies par 193 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ūdens līmeņa celšanos Daugavā pie Jēkabpils ietekmējusi biezā vižņu kārta pie Krustpils un ledus sega ar lāsmeņiem pie Zeļķiem. Tādēļ izveidojies vižņu sablīvējums, kā rezultāta pēdējās divās diennaktīs vidēji ūdens līmenis paaugstinājās par 70-78 cm un sasniedza 537 cm. Savukārt citās Daugavas hidroloģiskajās novērojumu stacijās ūdens līmenis jau kopš 13. decembra turpina pazemināties.

Sagaidāms, ka Daugavā pie Jēkabpils ūdens vēl turpinās paaugstināties un sasniegt palieņu applūšanas līmeni, tomēr plašas teritorijas applūšana nav gaidāma.

Tā kā Daugavā pie Zeļķiem un Pļaviņām ledus sega paliek aizvien trauslāka, prognozējam, ka vižņu sablīvējums pie Krustpils samazināsies. Līdz ar to nākamās nedēļas sākumā gaidāms, ka ūdens līmenis pie Jēkabpils pakāpeniski pazemināsies.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl