Daugavā pie Jēkabpils paaugstinās ūdens līmenis, ziņo meteorologi

Komentāri
Daugavā pie Jēkabpils paaugstinās ūdens līmenis, ziņo meteorologi

Daugavā pie Jēkabpils ūdens līmenis paaugstinājies vismaz par divarpus metriem, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Kopš 10. decembra Daugavā pie Jēkabpils ūdens līmenis paaugstinājies par 248 cm. Ūdens līmenis straujāk sāka paaugstināties no 14. decembra, bet pēc piektdien publicētajiem datiem, ūdens līmenis ir paaugstinājies par 193 cm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ūdens līmeņa celšanos Daugavā pie Jēkabpils ietekmējusi biezā vižņu kārta pie Krustpils un ledus sega ar lāsmeņiem pie Zeļķiem. Tādēļ izveidojies vižņu sablīvējums, kā rezultāta pēdējās divās diennaktīs vidēji ūdens līmenis paaugstinājās par 70-78 cm un sasniedza 537 cm. Savukārt citās Daugavas hidroloģiskajās novērojumu stacijās ūdens līmenis jau kopš 13. decembra turpina pazemināties.

Sagaidāms, ka Daugavā pie Jēkabpils ūdens vēl turpinās paaugstināties un sasniegt palieņu applūšanas līmeni, tomēr plašas teritorijas applūšana nav gaidāma.

Tā kā Daugavā pie Zeļķiem un Pļaviņām ledus sega paliek aizvien trauslāka, prognozējam, ka vižņu sablīvējums pie Krustpils samazināsies. Līdz ar to nākamās nedēļas sākumā gaidāms, ka ūdens līmenis pie Jēkabpils pakāpeniski pazemināsies.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl