Daugavā pazeminās ūdens līmeni; ko tas nozīmē?

Komentāri

Ūdens līmenis Daugavā, Rīgas HES teritorijā, no šodienas, 3. augusta, tiks pazemināts par pusotru metru. Tas nepieciešams, lai veiktu Rīgas HES betona nogāžu remontu. Šogad notiks pēdējie plašie darbi.

Dambja kopējais garums ir 13,6 kilometri, un šogad remontdarbi norit pēdējā – aptuveni trīs kilometrus garā posmā. Tajā noņems bojāto betonu un uzklāts jaunu kopā ar aizsargpārklājumu.
Betona stiprinājumu atjaunošana šogad izmaksās vairāk nekā četrus miljonus eiro, un darbus iecerēts pabeigt līdz septembra vidum.
Rīgas HES nogāžu stiprināšana sākās jau 2006. gadā. Paredzams, ka remontdarbi nodrošinās dambja ekspluatāciju turpmākos trīsdesmit gadus.
Nākamajos gados ūdenslīmeņa pazemināšana notiks uz īsāku laiku nekā līdz šim – tikai, lai veiktu hidrotehnisko būvju apsekošanu.

ATL. Pēc brīža par to plašāk tiešraidēs no Rīgas HES apkārtnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl