Daudzviet Latvijā šorīt apledojuši ceļi

Komentāri
Daudzviet Latvijā šorīt apledojuši ceļi
Foto: LETA

Šorīt atsevišķos posmos Vidzemē un daudzviet Latgalē braukšanu apgrūtina autoceļu apledošana, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi apkopotā informācija.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu Siguldas virzienā posmā no Cēsu pagrieziena līdz Raunas pagriezienam un posmā no Smiltenes pagrieziena līdz Virešiem, kā arī Valmieras virzienā, kur ceļš ir slidens posmā no Braslas tilta līdz Stalbei. Tāpat apledojums apgrūtina braukšanu Daugavpils virzienā ceļa posmā no Ogres līdz Līvāniem un no Nīcgales līdz Pāterniekiem, kā arī no Jēkabpils līdz Terehovai, no Grebņevas līdz Medumiem un uz Daugavpils un Rēzeknes apvedceļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus Aizkraukles, Rīgas, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils, Cēsu, Gulbenes un Madonas apkaimēs.

Ceļu uzturētājs veic brauktuves pretapledojuma apstrādes darbus ceļu slidenajos posmos. Uzturēšanas darbos šorīt iesaistītas 74 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Visos reģionos ir īslaicīgi nokrišņi lietus un slapja sniega veidā. Gaisa temperatūra šorīt ir no mīnus 1 līdz pluss 5 grādiem.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi arī dienā vietām gaidāmi nokrišņi slapja sniega un lietus veidā, kas atsevišķos rajonos, galvenokārt austrumos, veicinās apledojuma veidošanos uz autoceļu brauktuvēm.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, LVC aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl