Daudzus miljonus vērtā hašiša krava patlaban jau iznīcināta

Komentāri
Daudzus miljonus vērtā hašiša krava patlaban jau iznīcināta

Vairāk nekā tonna hašiša, ko Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policija atklāja un konfiscēja 2015.gada aprīlī, patlaban jau ir iznīcināta.

Hašišs kopā ar citām VID Muitas policijas pārvaldes izņemtajām narkotiskajām vielām iznīcināts kā lietiskais pierādījums, kura apgrozība ir aizliegta ar likumu, skaidroja VID.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pamatojoties uz Kriminālprocesa likuma 239.panta ceturto daļu, vielas, kuru apgrozība aizliegta ar likumu, tas ir, narkotiskās, psihotropās, jaunās psihoaktīvās vielas un prekursori, var tikt iznīcinātas pirms galīgā sprieduma vai lēmuma pieņemšanas kriminālprocesā,” informēja VID.

Šajā kriminālprocesā, ņemot vērā lietas sarežģītību un veicamo darbību apjomu, vēl notiek pirmstiesas izmeklēšana, norādīja VID.

2016.gada maijā VID Saeimas Pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā informēja, ka daudzmiljonu eiro vērto hašiša kontrabandas lietu Muitas policijas pārvalde plāno nodot kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl