Daudzstāvu mājas iedzīvotāji cieš salauzta lifta dēļ

Komentāri

Daudzstāvu māju iemītnieki liftu uztver par pašsaprotamu ēkas sastāvdaļu un tā vērtību pamana tikai tad, kad tā vairs nav. Degpunktā komanda saņēmusi vēstuli no Dzeņu ielas 14. mājas iedzīvotājiem Pļavniekos, kuri bija vairāk nekā sašutuši par nu jau pāris dienas salūzušo liftu.

Tiem, kuri dzīvo zemākajos stāvos lifta neesamība problēmas neradot.  Savukārt cilvēkiem gados, vai cilvēkiem ar maziem bērniem, lai tiktu uz kādu no beidzamajiem stāviem, esot milzu mocības. Vienu no tādiem iedzīvotājiem – devītā stāva iemītnieci Larisu sastop Degpunkta žurnālists. Sieviete dzīvo kopā ar dēlu un knapi tiek galā ar ilgo kāpienu uz savu dzīvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka pirms raidījums devās uz Dzeņu ielu, tas sazinājās ar ļaudīm, kuri atbild par to, lai mājā viss būtu labā tehniskā stāvoklī. Varbūt tieši tāpēc tad, kad raidījums tur filmēja, sākas cītīgi lifta remonta darbi. Iztaujātie strādnieki uzskata, ka vainīgi ir paši mājas iedzīvotāji, kuriem tagad jākāpj ar kājām.

Strādnieki skaidro, ka veic apskati. Labos, bet, kad sapratīs, kas īsti salūzis, tad arī salabos. Tātad – brīvdienas, visticamāk, šīs mājas iedzīvotājiem vēl ritēs sportiskā garā, kāpjot pa trepēm, nevis braucot ar liftu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl