Daudziem uz darbu Rīgā tagad būs jāizbrauc agrāk. Kāpēc tā?

3 komentāri
Daudziem uz darbu Rīgā tagad būs jāizbrauc agrāk. Kāpēc tā?
Foto: F64

Līdz ar septembri, kad sākas jaunais mācību gads, rīdziniekiem jārēķinās, ka sastrēgumu dēļ uz darbu jāizbrauc krietni agrāk. Sastrēgumus rada ne vien lielāks automašīnu skaits ielās, bet arī dažādi remonti, piemēram, siltumtīklu rekonstrukcija. Iepriekš darbi tika plānoti tā, lai tos pabeigtu līdz mācību gada sākumam, taču šogad tā vairs nav.

15 kilometri stundā – ar šādu ātrumu septembrī no 8.00 līdz 9.00 pārvietojas automašīnas Juglas ielā, kur notiek siltumtīklu rekonstrukcijas darbi. Tie turpinās trešo mēnesi, taču pamatīgi “korķi” sāka veidoties, kad bērnus sāka vest uz skolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai apbrauktu Juglas ielu, autovadītāji mēģina braukt pa mazākām ielām, bet arī šeit veidojas sastrēgumi. Autovadītāji pret šādiem satiksmes ierobežojumiem izturas dažādi – vieni ar sapratni, citi – nē.

Skaties foto:

Vēsturiski izveidojies, ka siltumtīkli ir tieši zem brauktuvēm, tāpēc tas būtiski skar ceļa satiksmi. Iepriekšējos gadus Rīgas domes Satiksmes departaments remontdarbus aicināja pabeigt līdz jaunā mācību gada sākumam, lai pilsētā šādi sastrēgumi neveidotos. Tagad tādas prasības vairs neesot, jo šī šobrīd neesot pilsētas satiksmes uzraugu prioritāte, tāpēc dažviet vēl šie darbi turpinās.

Darbi Juglas ielā tiks pabeigti mēneša laikā, bet 900 Sekunžu novērojumi liecina, ka ne visi ceļu strādnieki cītīgi pilda pienākumus – pusdesmitos no rīta viens guļ, citi smēķē. Tikmēr jārēķinās, ka jau nākamgad siltumtīklu rekonstrukcija gaidāma Brīvības ielā posmā no Lāčplēša līdz pat Pērnavas ielai.

TOP komentāri

 • ES
  0 0 0

  ES

  Ridziniekiem nekad nav labi-strādā dienā- sastrēgumi, strādās naktī,traucēs gulēt.Ko lai saka cilvēki laukos, kur vispēr celi ir bezceļi, lai gan visi šoferi maksā vienādi.
 • savejais
  0 0 0

  savejais

  Nav saprotams kaapec darbi netiek veikti pa nakti, tad dienaa viss butu ok,satiksme netiktu traucetu.
 • Students
  0 0 0

  Students

  Siltumtīklu nomaiņa notiek Juglas ielā, bet sastrēgumi sakās no Pārdaugavas ? Kas par blēņam ?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl