Daudziem svētku laiks rada depresiju… Uzticības tālrunis aicina zvanīt

Komentāri

Ziemassvētki ir gada tumšāka laika gaišākie svētki. Taču nebūt ne viesiem. Daļa cilvēku tieši šajā laikā īpaši asi izjūt savas problēmas — vientulību, nesaprašanos ar citiem, atstumtību.

Viens no veidiem, kur meklēt palīdzību, ir zvanīt pa uzticības tālruni. Tāds, piemēram, ir bērniem un pusaudžiem paredzētais bezmaksas diennakts tālrunis 116111, kas darbojas Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas paspārnē. Jau astoto gadu tiek rīkota akcija “Uzticies… Tevi dzirdēs un sapratīs”. Tās mērķis ir īpaši atgādināt, ka psihologa palīdzību pa tālruni var saņemt arī svētkos, saka inspekcijas pārstāve Dace Āķe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Dace Āķe:

Mēs uzrunājam cilvēkus, lai šajā laikā arī vēršas pēc palīdzības. Jo ir svarīgi izstāstīt par savām izjūtām. Svarīgi izstāstīt, kā cilvēki jūtas. Un svarīgi saprast, kā viņi paši sev var palīdzēt vai kur citur meklēt palīdzību.

Atbildot uz zvaniem, tiek ievērota anonimitāte un palīdzība netiks atteikta arī pieaugušajiem. Statistika liecina, ka katrs piektais zvanītājs ir pieaugušais.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl