Komentāri

Daudzi viņus uzskata par trakiem, taču “roņu” būšana jeb ziemas peldēšana ir aizrāvusi ne vienu vien Latvijā. Olga un Pāvels ir apņēmušies iet vēl tālāk un gatavojas pat piedalīties pasaules “roņu” čempionātā.

Līdz šim Olga darbojusies modernajā pieccīņā, taču savainojums pagaidām uzlicis viņas sporta karjeru “uz pauzes”. Uz pievēršanos peldēšanai viņu pamudinājis brālis Pāvels, kurš var lepoties ar Latvijas čempiona titulu un kopā viņi apņēmušies nokomplektēt spēcīgu komandu un doties uz pasaules čempionātu ziemas peldēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā stāsta abi peldētāji, tad viņu nodarbe, lai arī sākumā prasa zināmu sevis pievarēšanu, ir ļoti aizraujoša un veselīga. Pāvels atceras gadījumu, kad bija pārtraucis “roņot” uz divām nedēļām un viņam šajā laikā piemetās iesnas. Nākamajā dienā puisis jau bija ledainajā ūdenī, un visas kaites pazuda kā ar roku noņemtas.

Skaties foto:

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl