Komentāri

Izglītības iestādēs kopš aizlieguma tirgot miltu izstrādājumus ir pieaudzis augļu un veselīgu našķu piedāvājums, taču LNT Ziņu rīcībā ir informācija, ka daļa skolu prasības neievēro. Tāpat daudzi skolēni nevar pierast pie jaunās kārtības, un tagad jaunas bažas rada tas, ka daļa bērnu starpbrīžos skrien uz tuvākajiem veikaliem.

Tagad parādās pirmās problēmas – skolās atzīst, ka bērni ar vecāku doto naudu starpbrīžos dodas ārā no skolas, lai tuvākajā veikalā pirktu kādu neveselīgu pārtiku, un tas sagādā raizes par bērnu drošību, īpaši domājot par satiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļa skolēnu ir neapmierināti ar pieņemtajiem grozījumiem un ir ar mieru aizstāvēt savu viedokli, pat rakstot vēstuli Veselības ministrijai.

Foto

Savukārt Rīgas V. Zālīša sākumskolas ēdnīcas vadītāja ir izbrīnīta – ja vēl pirms svētkiem skolēni ļoti nelabprāt pirka banānus un mandarīnus, tad janvārī to patēriņš ir audzis vairākas reizes. Lai plaukti nebūtu tukši, nācās piedāvājumā iekļaut ne tikai augļus un sukādes, bet gatavot pašiem uzkodas no atļautajiem produktiem.

Natālija Žoida, Rīgas V. Zālīša sākumskolas ēdnīcas vadītāja:

Sendviči ar vārītu vistiņu, ar gurķīti un sieru, taisām piena kokteiļus, kefīru ar ogām, karstmaizītes ar sieru, vistu, bez jebkādām desām, un var iztikt! Bērni pērk, jā! Mēs tagad netaisām saldējuma kokteiļus, viņi pērk kefīru ar ogām.

Skolu kafejnīcās, kā paredz veiktie grozījumi noteikumos, tagad vairs nevar iegādāties cukura un miltu konditorejas izstrādājumus, kas satur daļēji hidrogenētus augu taukus un noteiktas pārtikas piedevas. Veselības ministrijā, kas izstrādāja šos grozījumus uzskata, ka šādā veidā bērnus var pieradināt ēst veselīgi.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl