Komentāri

Izglītības iestādēs kopš aizlieguma tirgot miltu izstrādājumus ir pieaudzis augļu un veselīgu našķu piedāvājums, taču LNT Ziņu rīcībā ir informācija, ka daļa skolu prasības neievēro. Tāpat daudzi skolēni nevar pierast pie jaunās kārtības, un tagad jaunas bažas rada tas, ka daļa bērnu starpbrīžos skrien uz tuvākajiem veikaliem.

Tagad parādās pirmās problēmas – skolās atzīst, ka bērni ar vecāku doto naudu starpbrīžos dodas ārā no skolas, lai tuvākajā veikalā pirktu kādu neveselīgu pārtiku, un tas sagādā raizes par bērnu drošību, īpaši domājot par satiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļa skolēnu ir neapmierināti ar pieņemtajiem grozījumiem un ir ar mieru aizstāvēt savu viedokli, pat rakstot vēstuli Veselības ministrijai.

Foto

Savukārt Rīgas V. Zālīša sākumskolas ēdnīcas vadītāja ir izbrīnīta – ja vēl pirms svētkiem skolēni ļoti nelabprāt pirka banānus un mandarīnus, tad janvārī to patēriņš ir audzis vairākas reizes. Lai plaukti nebūtu tukši, nācās piedāvājumā iekļaut ne tikai augļus un sukādes, bet gatavot pašiem uzkodas no atļautajiem produktiem.

Natālija Žoida, Rīgas V. Zālīša sākumskolas ēdnīcas vadītāja:

Sendviči ar vārītu vistiņu, ar gurķīti un sieru, taisām piena kokteiļus, kefīru ar ogām, karstmaizītes ar sieru, vistu, bez jebkādām desām, un var iztikt! Bērni pērk, jā! Mēs tagad netaisām saldējuma kokteiļus, viņi pērk kefīru ar ogām.

Skolu kafejnīcās, kā paredz veiktie grozījumi noteikumos, tagad vairs nevar iegādāties cukura un miltu konditorejas izstrādājumus, kas satur daļēji hidrogenētus augu taukus un noteiktas pārtikas piedevas. Veselības ministrijā, kas izstrādāja šos grozījumus uzskata, ka šādā veidā bērnus var pieradināt ēst veselīgi.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl