Daudzi šajos Ziemassvētkos plāno doties ceļojumā; iedzīvotājus interesē, vai galamērķis ir drošs

Pievienot komentāru
Daudzi šajos Ziemassvētkos plāno doties ceļojumā; iedzīvotājus interesē, vai galamērķis ir drošs

Par pirmo sniegu novembrī priecājas ne tikai bērni, bet arī Latvijas tūroperatori. Jo tiklīdz ārā kļūst manāmi vēsāks, Latvijas iedzīvotāji sāk ilgoties pēc vasaras un plāno atpūtu gan ziemas mēnešos, gan Ziemassvētku brīvdienās.

Individuālo ceļojumu konsultante Viktorija Šerste šobrīd runā ar klientu, kurš Jauno gadu sagaidīs Taizemē. Gadumijas laikā pieprasīti ir ceļojumi vai nu uz tālām un eksotiskām valstīm – Karību salām, Taizemi un Dominikānas Republiku, vai nu uz kaimiņvalstu spa viesnīcām – Lietuvā un Igaunijā.

Ekrānuzņēmumi

Gandrīz katrs, kurš plāno savu ceļojumu, pajautā tūrisma aģentūrā, vai valsts, kura tiek izvēlēta, ir droša.

Vispopulārākais Ziemassvētku brīvdienu galamērķis atkal ir Ēģipte. Ja pirms gada Latvijas tūroperatori traģisko notikumu dēļ šo iespēju nepiedāvāja, tad šobrīd ir pat 2 reisi nedēļā.

Uz Ēģiptes kūrortu Hurgada Latvijas tūroperatori atsākuši savus lidojumus šā gada sākumā ar pārtraukumu uz vasaru, un ceļotāji arvien vairāk un vairāk izvēlas savu ziemas atpūtu izvēlas tieši pie Sarkanās jūras, tai seko Kanāriju salas.

Netipiski agri daudzi esot sākuši domāt arī par nākamo vasaru – jau šobrīd tiekot rezervēti ceļojumi nākamā gada jūnijā, jūlijā vai augustā. Ceļojumu konsultanti gan to skaidro ar vēlmi šo vasaras atpūtu kādam dāvināt Ziemassvētkos.

Video

Lasi vēl