11 komentāri
Daudzbērnu māmiņa no Rīgas, paklausot ”ubagam”, laimē vairāk nekā 25 000 eiro
FOTO: LETA

Vakar, 27. jūlijā, Latvijas Loto birojā bija ieradusies veiksminiece, kura 22. jūlija Viking Lotto izlozē uzminēja piecus skaitļus un papildskaitli (5+1) un laimēja 25 757,91 eiro. Laimīgā loterijas biļete tika iegādāta Ventspilī, Jūras ielā 10, SIA Ventspils grāmatnīca tirdzniecības vietā.

Laimētāja savu vārdu un profesionālo nodarbošanos plašākai sabiedrībai atklāt nevēlējās, vien pastāstīja, ka ir rīdziniece un daudzbērnu māmiņa.

Pagājušajā nedēļā viņas ar draudzeni devušās uz Ventspili atpūsties. Pastaigas laikā pa pilsētu rīdzinieces uzrunājusi kāda persona, kas uz ielas lūgusi žēlastības dāvanas.

”Es iespēju robežās vienmēr mēģinu palīdzēt un ziedot cilvēkiem, kam tas ir nepieciešams,” stāsta veiksminiece. Tā arī šajā reizē viņa ziedojusi 10 eiro.

”Es iedevu sievietei naudu, bet viņa man teica, lai eju, lūk, tajā grāmatnīcā un nopērku pirmo loterijas biļeti, kura iekrīt acīs,” stāsta laimētāja, neslēpjot, ka pašai šis gadījums šķiet amizants, sevišķi tāpēc, ka viņa nav māņticīga, kā arī nemēdz piedalīties loterijās.

Draudzenes nolēmušas, ka atpūtas braucienā piedzīvojumi ir nepieciešami, tāpēc devušās uz grāmatnīcu, kur laimētāja nopirkusi Viking Lotto biļeti. Par laimestu rīdziniece uzzinājusi, kad viņai piezvanījusi draudzene un atgādinājusi, ka loterijas biļete ir jāpārbauda, jo lasījusi, ka tieši tajā grāmatnīcā pirkta loterijas biļete ir laimējusi vairāk nekā 25 tūkstošus eiro.

Vaicāta par to, kā plāno tērēt laimestu, laimētāja atteica, ka nauda noderēšot viņas bērnu priekam. Laimīgā skaitļa laimesta prognoze nākamās trešdienas izlozei ir 5 800 000 eiro, laimesta prognoze par sešiem skaitļiem – 500 000 eiro. Prognozētais laimests par uzminētiem 5+1 skaitļiem – 20 000 eiro! Nākamā izloze jau 29. jūlijā.

TOP komentāri

  • Inese
    +12 +12 0

    Inese

    Ja es būtu tā sieviete, tad man noteikti gribētos atrast to cilvēku ("ubagu") un kaut ko iedot arī viņam no laimesta. Nebūtu viņa, nebūtu šī laimesta. :) Prieks, ka kādam tā veicās. :)
  • Jānis
  • Jauka reklāma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl