Komentāri

Jaunais mācību gads nesīs labas vēstis daudzbērnu ģimenēm – tās varēs saņemt 20% atlaidi, iegādājoties arī abonementa biļeti braucienam reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos.

Valdība šonedēļ lēma, ka šādas izmaiņas likumos būs jau no pirmā septembra. 20% atlaide summēsies ar šobrīd jau esošajām autobusu un vilcienu abonementa biļešu atlaidēm. Iegādājoties biļeti, jāuzrāda ”3+ Ģimenes” karti un dokuments, kas apliecina, ka konkrētais pasažieris ir tiesīgs atlaidi saņemt

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Interese pieaug! Pirmajā mēnesī 10 000 braucieniem tika piemērotas atlaides, tā ir tikai pieaugoša līkne. Ja kartes būs pieejamas katram ģimenes loceklim, paredzam vēl straujāku pieprasījuma pieaugumu,” skaidro Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

Autotransporta direkcijas vadītājs kritizē Sabiedrības integrācijas fondu, kas aizvien nav spējis rast risinājumu, lai kartes saņemtu visi daudzbērnu ģimeņu locekļi, reizē izsakot cerību, ka ierēdņi beidzot spēs tikt ar šo uzdevumu galā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl