Komentāri

Jaunais mācību gads nesīs labas vēstis daudzbērnu ģimenēm – tās varēs saņemt 20% atlaidi, iegādājoties arī abonementa biļeti braucienam reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos.

Valdība šonedēļ lēma, ka šādas izmaiņas likumos būs jau no pirmā septembra. 20% atlaide summēsies ar šobrīd jau esošajām autobusu un vilcienu abonementa biļešu atlaidēm. Iegādājoties biļeti, jāuzrāda ”3+ Ģimenes” karti un dokuments, kas apliecina, ka konkrētais pasažieris ir tiesīgs atlaidi saņemt

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Interese pieaug! Pirmajā mēnesī 10 000 braucieniem tika piemērotas atlaides, tā ir tikai pieaugoša līkne. Ja kartes būs pieejamas katram ģimenes loceklim, paredzam vēl straujāku pieprasījuma pieaugumu,” skaidro Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

Autotransporta direkcijas vadītājs kritizē Sabiedrības integrācijas fondu, kas aizvien nav spējis rast risinājumu, lai kartes saņemtu visi daudzbērnu ģimeņu locekļi, reizē izsakot cerību, ka ierēdņi beidzot spēs tikt ar šo uzdevumu galā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl