Pēc ugunsgrēka daudzbērnu ģimene palikusi bez pajumtes

Komentāri

Murmastienē kāda daudzbērnu ģimene, kurā aug trīs meitenes un divi puikas, pēc ugunsgrēka palikusi bez pajumtes. Ģimenes locekļiem izdevies izglābties, bet liesmās palicis ģimenes mīlulis – kaķis.

Asaras un sirdssāpes kā maziem tā lieliem pēc postoša ugunsgrēka, kas iznīcinājis Zepu ģimenes māju, nesaudzējot pilnīgi neko. Par mata tiesu paši izglābušies, liesmās palicis mājas mīlulis – kaķis, tagad raudot atceras piecu bērnu māmiņa Sandra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimenes galva vēl nav atguvies no šoka. Viņš nespēj noticēt, ka uguns izcēlusies no elketroinstalācijām, kā to pieļauj glābēji.

Vadi esot bijuši “perfektā kārtībā”, jo mājas lejasdaļā ģimenei agrāk bijis neliels veikaliņš, kas iekārtots, ievērojot ugunsdrošības normas. Turklāt liesmas iemetušās jumtā, kur vadu nav vispār. “Ar prātu to nevar izskaidrot,” tagad nopūšas Ainārs.

Otrdien Zepu ģimene ar kaimiņu atbalstu vēl vākusi no krāsmatām visu, kas vērtīgs – piemēram, ugunī saliekušās metāla konstrukcijas varēs nodot, karstumizturīgā dzelzs krāsns vēl būs lietojama, bet pārējās sīklietas – katrli un trauki – iepējams, vēl būs izmantojami. Varbūt kaut kas paliek par piemiņu no izgaisušās godības.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts palīdzēt Zepu ģimenei pārvarēt šīs grūtības. Zvanot uz  tālruņa numuru 90006385, jūs ziedosiet 1,42 eiro, lai piecu bērnu ģimenei Murmastienē atkal būtu mājas. Ziedot jūs varat arī, veicot pārskaitījumu ziedot.lv mājas lapā.

Mēs ticam, ka Latvijā ir daudz labu cilvēku un ka visiem kopā mums izdosies palīdzēt!

Lasi vēl