1 komentārs

Daudzās Rīgas skolās un bērnudārzos turpinās remonti, kam bija jābūt pabeigtiem līdz mācību gada sākumam. Rīgas domes opozīcija atbildīgajām amatpersonām pārmet neprasmīgu plānošanu. Tikmēr par būvniecību atbildīgie aizkavēšanos skaidro ar celtniecības specifiku un apgalvo, ka darīts viss, lai celtnieku rosīšanās netraucētu mācībām.

Viena no skolām, kuru apjož sastatnes, ir Natālijas Draudziņas vidusskola. Šobrīd tiek labota fasāde, bet līdz gada beigām tiks mainīti arī logi. Līdzīga situācija ir vēl vairākās Rīgas skolās un 31. pirmsskolas izglītības iestādē. Turklāt tieši bērnudārzos situācija ir saspringtākā. Atsevišķos objektos strādā vien daži celtnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nespēju tikt galā ar būvnieku neizdarībām kritizē Rīgas domes opozīcija, kas uzskata, ka atsevišķām amatpersonām klibo plānošana.

Pilsētas īpašuma komitejas vadītājs Oļegs Burovs sola, ka lielākā daļa darbu skolās un bērnudārzos tiks pabeigti līdz 10., vēlākais 15. oktobrim, savukārt atsevišķi projekti tiks īstenoti līdz gada beigām.

Jāpiebilst, ka remontu aizkavēšanās bērnudārzos lielā mērā saistīta ar faktu, ka daļa būvnieku darbus pagaidām veic par saviem līdzekļiem. Projektiem piesaistītā Eiropas finansējuma pārskaitīšana birokrātisku formalitāšu dēļ aizkavējusies.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Ir darbi, ko nevar padarīt pāris mēnešos, tas ir skaidrs, bet kopumā jautājums visā valstī-kas tiek darīts, lai palielinātu strādājošo skaitu.Pa ielām klīst jauni spēka pilni virieši, speciālistu trūkst,Firmas varētu piestrādāt arī pie tā sauktās mācekļu sistēmas.Meistaram blakus skolnieks pēc gada ir prasmīgs strādnieks, nav ko vainot prof. skolas, jo pirms dažiem gadiem veikli diezgan daudzas prof.tehn.skolas taču tika optimizētas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl