Daudzās Rīgas skolās un bērnudārzos turpinās remonti; vairāki no tiem ievilksies līdz nākamajam gadam

1 komentārs
Daudzās Rīgas skolās un bērnudārzos turpinās remonti; vairāki no tiem ievilksies līdz nākamajam gadam
Nora Krevneva / f64

Daudzās Rīgas skolās un bērnudārzos turpinās remonti, kam bija jābūt pabeigtiem līdz mācību gada sākumam. Rīgas domes opozīcija atbildīgajām amatpersonām pārmet neprasmīgu plānošanu. Tikmēr par būvniecību atbildīgie aizkavēšanos skaidro ar celtniecības specifiku un apgalvo, ka darīts viss, lai celtnieku rosīšanās netraucētu mācībām.

Viena no skolām, kuru apjož sastatnes, ir Natālijas Draudziņas vidusskola. Šobrīd tiek labota fasāde, bet līdz gada beigām tiks mainīti arī logi. Līdzīga situācija ir vēl vairākās Rīgas skolās un 31. pirmsskolas izglītības iestādē. Turklāt tieši bērnudārzos situācija ir saspringtākā. Atsevišķos objektos strādā vien daži celtnieki.

Nespēju tikt galā ar būvnieku neizdarībām kritizē Rīgas domes opozīcija, kas uzskata, ka atsevišķām amatpersonām klibo plānošana.

Pilsētas īpašuma komitejas vadītājs Oļegs Burovs sola, ka lielākā daļa darbu skolās un bērnudārzos tiks pabeigti līdz 10., vēlākais 15. oktobrim, savukārt atsevišķi projekti tiks īstenoti līdz gada beigām.

Jāpiebilst, ka remontu aizkavēšanās bērnudārzos lielā mērā saistīta ar faktu, ka daļa būvnieku darbus pagaidām veic par saviem līdzekļiem. Projektiem piesaistītā Eiropas finansējuma pārskaitīšana birokrātisku formalitāšu dēļ aizkavējusies.

1 komentārs