1 komentārs

Daudzās Rīgas skolās un bērnudārzos turpinās remonti, kam bija jābūt pabeigtiem līdz mācību gada sākumam. Rīgas domes opozīcija atbildīgajām amatpersonām pārmet neprasmīgu plānošanu. Tikmēr par būvniecību atbildīgie aizkavēšanos skaidro ar celtniecības specifiku un apgalvo, ka darīts viss, lai celtnieku rosīšanās netraucētu mācībām.

Viena no skolām, kuru apjož sastatnes, ir Natālijas Draudziņas vidusskola. Šobrīd tiek labota fasāde, bet līdz gada beigām tiks mainīti arī logi. Līdzīga situācija ir vēl vairākās Rīgas skolās un 31. pirmsskolas izglītības iestādē. Turklāt tieši bērnudārzos situācija ir saspringtākā. Atsevišķos objektos strādā vien daži celtnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nespēju tikt galā ar būvnieku neizdarībām kritizē Rīgas domes opozīcija, kas uzskata, ka atsevišķām amatpersonām klibo plānošana.

Pilsētas īpašuma komitejas vadītājs Oļegs Burovs sola, ka lielākā daļa darbu skolās un bērnudārzos tiks pabeigti līdz 10., vēlākais 15. oktobrim, savukārt atsevišķi projekti tiks īstenoti līdz gada beigām.

Jāpiebilst, ka remontu aizkavēšanās bērnudārzos lielā mērā saistīta ar faktu, ka daļa būvnieku darbus pagaidām veic par saviem līdzekļiem. Projektiem piesaistītā Eiropas finansējuma pārskaitīšana birokrātisku formalitāšu dēļ aizkavējusies.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Ir darbi, ko nevar padarīt pāris mēnešos, tas ir skaidrs, bet kopumā jautājums visā valstī-kas tiek darīts, lai palielinātu strādājošo skaitu.Pa ielām klīst jauni spēka pilni virieši, speciālistu trūkst,Firmas varētu piestrādāt arī pie tā sauktās mācekļu sistēmas.Meistaram blakus skolnieks pēc gada ir prasmīgs strādnieks, nav ko vainot prof. skolas, jo pirms dažiem gadiem veikli diezgan daudzas prof.tehn.skolas taču tika optimizētas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl