Dārzu cienītājiem liels kārdinājums gaidāms nedēļas nogalē

Komentāri

Sestdien, 20. septembrī, desmito reizi gan profesionāli dārzkopji, gan interesenti tiksies Latvijas Stādu audzētāju biedrības organizētajā pasākumā Jūrmalā, kurā būs pieejams lielākais stādu klāsts no vairāk nekā 80 Latvijas audzētavām.

Bulduru dārzkopības vidusskolas teritorijā jau patlaban notiek liela rosība – Stādu parādes organizatori sāk tirdzniecības vietu iemērīšanu, bet skolas pasniedzēji un audzēkņi iestāda atraitnītes, kuras, izrādās, šoruden vēl ziedēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk par šo tematu – LNT raidījuma “900 sekundes” sagatavotajā sižetā!

Stādu audzētāju biedrības organizētās Stādu parādes ir vienīgie nozares pasākumi, kur apmeklētājiem ir garantija par to, ka piedāvājumā ir tikai Latvijā audzēti stādi. To kontrolē speciāli izveidota ētikas komisija, kas pārliecinās par stādu atbilstību biedrībā pieņemtajai definīcijai ”Kas ir Latvijā audzēts stāds?”

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl