Komentāri

Lielākais pieprasījums pēc sēklām ir februārī, taču daļa pircēju steidz tās iegādāties nedaudz ātrāk, arī tādēļ, lai finansiāli būtu izdevīgāk – pusi sēklu nopērk janvārī, bet otru daļu – pēdējā ziemas mēnesī, stāsta sēklu pārdevēji. Sēklu cenas gada laikā būtiski nav manījušās.

Tāpat cilvēki steidz iepirkt sēklas, lai nestāvētu rindās, kādas specializētajos veikalos sāk veidoties februārī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, Viktorija ir atbraukusi uz Centrāltirgu, lai iegādātos tomātu sēklas, taču pēc nelielām pārdomām ir nopirkusi arī spinātu sēklas. Viņasprāt, janvāra beigas ir īstais laiks, lai sāktu gatavoties mazdārziņu sezonai.

Viktorija:

Pagaidām nopirku tikai tomātu sēklas kaimiņienei, no kuras es pēc tam pavasarī ņemšu tomātu dēstus. Vēl gurķu sēklas gribēju nopirkt, bet pagaidām nav tās šķirnes, kuru vēlējos nopirkt. Gaidīšu, kad tā būs pārdošanā.

Arī profesionālie dārznieki nesnauž – šobrīd esot īstais vasaras puķu sēšanas laiks. Tagad dārznieki sagatavo podiņus un sējumu kastītes, lai dēstītu begonijas, ledus puķes un lefkojas.

Lai jaunajā sezonā raža būtu vēl labāka, dārznieki iesaka zemes vietā izmantot kūdru, kurai nav nekādu piemaisījumu. Sēklas labāk iesēt vienas krāsas trauciņos, labāk pirkt tieši melnā krāsa, jo tajos temperatūra ir par diviem grādiem augstāka nekā citu krāsu podiņos.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl