6 komentāri

Nopietni apdraudēta lietavu dēļ ir ne vien labība, bet arī dārzeņu raža. Vairākas rudens veltes no lauka bija jānovāc jau pirms vairākām nedēļām, taču to iekavēja lēnā nogatavošanās.

Savukārt tagad daudzviet dārzeņiem nevar piekļūt. Slīkst tehnika. Zemes iespējas brīvi uzņemt lietus ūdeni ir pārsniegtas. Dārzeņi mirkst un vietām jau pūst. Speciālisti situāciju sauc par ārkārtēju un aicina cilvēkus doties palīgā, lai ražu novāktu ar rokām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Māris Narvils
LLKC augkopības speciālists

Šī ir tāda ekstremāla parādība, kur pilsētniekiem vajadzētu būt saprotošiem, meklēt sniegt šo palīdzību kaut vai desmit pirkstu izskatā, kas var kaut ko izrakt, kaut ko pacelt. Tas var kaut ko pienest, jo situācija ir tuvu ārkārtējai.

Vienlaikus šobrīd ir grūti prognozēt, kāda būs kartupeļu, kāpostu, biešu un citu dārzeņu kvalitāte. Ilgstoši atrodoties mitrumā, tie pakļauti slimību riskam. Līdz tirdzniecībai lielveikalu ķēdēs bojātā produkcija nenonāks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl