Komentāri

Darbu valsts pārvaldē sākuši seši jaunieši, kas, atsaucoties Valsts kancelejas reemigrācijas programmai, atgriezušies Latvijā. Turpmāko pusgadu viņi saņems paaugstinātu darba algu 1000 eiro apmērā “uz rokas”. Valsts kanceleja uzsver, ka par jauniešiem no valsts iestādēm saņemtas labas atsauksmes un visticamāk sadarbība ar viņiem tikts turpināta arī pēc programmas beigām.

Kopumā interesi par Valsts kancelejas reemigrācijas programmu izrādīja 143 jaunieši no 20 valstīm. Mazā finansējuma dēļ programmā gan uzņemti tikai sešus. Pieci no viņiem ir atbraukuši no Anglijas, bet viena meitene – no Nīderlandes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja darba devēji ar jauniešiem būs apmierināti, pēc programmas beigām jaunieši saņems piedāvājumu slēgt pastāvīgu darba līgumu. Tad gan viņu alga saruks – atkarībā no iestādes budžeta aptuveni līdz 850 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Viens no jauniešiem, kas atsaucās Valsts kancelejas aicinājumam atgriezties Latvijā un karjeru turpināt valsts pārvaldē, ir 24 gadus vecais liepājnieks Kristaps. Viņš atbraucis no Anglijas pilsētas Mančestras un jau mēnesi strādā Valsts administrācijas skolā.

Mančestrā Kristaps dzīvoja gandrīz piecus gadus, kur ieguva bakalaura grādu datorzinātnēs un biznesā. Pēc studijām viņš vienu gadu nostrādāja Anglijā, līdz uzzināja par reemigrācijas programmu.

Viena mēneša laikā Kristaps pamazām sācis aprast ar dzīvošanu Rīgā, tāpat viņam ir jāpierod arī pie darba vides. Anglijā viņš strādājis atvērtā tipa biroja, taču tagad viņam ir pašam savs kabinets.

Visticamāk darbu valsts administrācijas skolā viņš turpinās. Tomēr nākotnē nav atmetis cerības atgriezties Liepājā, Kristaps atzina TV3 Ziņām.

Jauniešu reemigrācijas programmu Valsts kanceleja plāno turpināt arī nākamgad, kad tāpat kā šogad tiks izsludināts konkurss uz sešām stipendijām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl