Darbu sāks “Labestības dienas” zvanu centrs

Pievienot komentāru
Darbu sāks “Labestības dienas” zvanu centrs
Foto: f64

LNT šī nedēļa aizritēs labdarības akcijas “Labestības diena” zīmē, un pirmdien darbu uzsāks “Labestības dienas” zvanu centrs.

Visas nedēļas garumā katru vakaru no plkst. 18.00 līdz 21.30 ziedotājus tiešraidē uzklausīs un sarunāsies dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki.

“Telefona līnija automātiski izvēlēsies ziedotāju zvanus un savienos ar kādu no tiešraides viesiem,” atklāj LNT žurnāliste Agnese Šīrante.

Pirmdienas vakarā pie telefona aparātiem sēdīsies Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, televīzijas personības Māris Grigalis un Jana Duļevska, kā arī aktieris Kristaps Rasims un Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Šogad cilvēki tiek aicināti ziedot akcijas vēstnešiem – Agnijai, Robertam, Veronikai, brāļiem Kristoferam un Emīlam, un vēl 14 bērniem. Summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro, lai saņemtu atbalstu, kas nav valsts apmaksāts.

Ziedot iespējams arī “Rimi” un “Supernetto” veikalos, internetā www.bsf.lv, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 eiro).

Savukārt tradicionālais ”Labestības dienas” koncerts norisināsies svētdien, un tiešraidē to ikviens varēs vērot kanālā LNT plkst. 21.05.

Pērn “Labestības dienā” saziedoti līdzekļi 105 813,05 eiro apmērā, tādējādi nodrošinot palīdzību 33 bērniem visā Latvijā.