Darbu pametis viens no rotācijai pakļautajiem VID darbiniekiem

Komentāri
Darbu pametis viens no rotācijai pakļautajiem VID darbiniekiem
LETA

Veicot Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku rotēšanu, kas tiek īstenota, lai mazinātu korupcijas riskus, citos amatos pārcelta jau lielākā daļa no 39 plānotajiem darbiniekiem. Taču viens nolēmis iesniegt atlūgumu un pamest darbu VID, pirmdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Kā informēja VID, piedāvājums par pārcelšanu tika izteikts 34 darbiniekiem, bet pieci darbinieki piedāvājumu strādāt citā amatā vēl nav saņēmuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim citos amatos VID ietvaros jau pārcelti 29 darbinieki, bet viens darbinieks, kuru bija plānots rotēt, no tā atteicies un nolēmis izbeigt attiecības ar VID.

Ārpus VID darbiniekus rotē uz Tieslietu ministrijas pakļautībā esošo Ieslodzījuma vietu pārvaldi, Iekšlietu ministriju, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas padotībā esošo Valsts reģionālās attīstības aģentūru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl