Darba devēji “Facebook” tiešraidē aicinās Latvijā atgriezties ārzemēs dzīvojošos valstspiederīgos

11 komentāri
Darba devēji “Facebook” tiešraidē aicinās Latvijā atgriezties ārzemēs dzīvojošos valstspiederīgos
EVIJA TRIFANOVA, LETA

“Šis būs tas stereotipa laušanas pasākums, ka mums tiešām ir vajadzīgi cilvēki – ja jums ir attiecīgas zināšanas un vēlme atgriezties strādāt Latvijā tad, – laipni aicināti,” tā par darbinieku meklēšanas unikālo akciju intervijā “900 sekundēm” atzina “Draugiem Group” pārstāvis Jānis Palkavnieks.

“Šobrīd ir tā situācija, ka ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem ir tāds stereotips, Latvijā jau nevar atrast darbu, savukārt mums kā darba devējiem ir otrādāk – kur tad ir tie darbinieki, darbaspēks tiešām trūkst,” turpina Palkavnieks.

Tiešsaistes karjeras dienas ietvaros “Facebook” lapas tiešraidē uzstāsies 12 dažādi vietējie darba devēji, kuri ļoti koncentrētā veidā informēs par aktuālajiem darba piedāvājumiem, prasībām un darbā pieteikšanās kārtību, kā arī atbildēs uz skatītāju jautājumiem. Tā būšot lieliska iespēja uzzināt par aktuālo Latvijas darba tirgus piedāvājumu tiem Latvijas valstspiederīgajiem, kas šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs, bet vēlētos atgriezties Latvijā, norāda akcijas rīkotāji.

Starp pirmās tiešsaistes karjeras dienas dalībniekiem, kas centīsies pārliecināt Latvijas valstspiederīgos atgriezties un strādāt Latvijā, būs dzirdami tādi Latvijā labi zināmi darba devēji kā “Tele2”, “Draugiem Group”, “Rimi”, “Transcom”, “PwC”, “Swedbank” u.c.

Saruna ar Jāni Palkavnieku un Edgaru Ružu