Darba devēji “Facebook” tiešraidē aicinās Latvijā atgriezties ārzemēs dzīvojošos valstspiederīgos

11 komentāri
Darba devēji “Facebook” tiešraidē aicinās Latvijā atgriezties ārzemēs dzīvojošos valstspiederīgos
EVIJA TRIFANOVA, LETA

“Šis būs tas stereotipa laušanas pasākums, ka mums tiešām ir vajadzīgi cilvēki – ja jums ir attiecīgas zināšanas un vēlme atgriezties strādāt Latvijā tad, – laipni aicināti,” tā par darbinieku meklēšanas unikālo akciju intervijā “900 sekundēm” atzina “Draugiem Group” pārstāvis Jānis Palkavnieks.

“Šobrīd ir tā situācija, ka ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem ir tāds stereotips, Latvijā jau nevar atrast darbu, savukārt mums kā darba devējiem ir otrādāk – kur tad ir tie darbinieki, darbaspēks tiešām trūkst,” turpina Palkavnieks.

Tiešsaistes karjeras dienas ietvaros “Facebook” lapas tiešraidē uzstāsies 12 dažādi vietējie darba devēji, kuri ļoti koncentrētā veidā informēs par aktuālajiem darba piedāvājumiem, prasībām un darbā pieteikšanās kārtību, kā arī atbildēs uz skatītāju jautājumiem. Tā būšot lieliska iespēja uzzināt par aktuālo Latvijas darba tirgus piedāvājumu tiem Latvijas valstspiederīgajiem, kas šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs, bet vēlētos atgriezties Latvijā, norāda akcijas rīkotāji.

Starp pirmās tiešsaistes karjeras dienas dalībniekiem, kas centīsies pārliecināt Latvijas valstspiederīgos atgriezties un strādāt Latvijā, būs dzirdami tādi Latvijā labi zināmi darba devēji kā “Tele2”, “Draugiem Group”, “Rimi”, “Transcom”, “PwC”, “Swedbank” u.c.

Saruna ar Jāni Palkavnieku un Edgaru Ružu

TOP komentāri

 • Zane

  Zane

  Esmu jau 6 menesus darba meklejumos ir izsutit CV uz ~ 30 vakancem ,uzaicinajums uz parrunam nav ne no viena . Kads darba speka trukums - par ko mes te sapnojam .
 • Teo

  Teo

  domājiet, ka viņi strādās par zemāku algu kā tie kas šeit nevar darbu dabūt? Šis ir tāds darba devēju šovs lai būtu iemesls ievest ukraiņus utt. Nu negrib cilvēki pa minimālo rukāt. Rīgā varbūt vēl 6 vai 7 simti var sapelnīt, bet priekš Rīgas tā ir nabagu alga.
 • vai ku faini !
  +7 +6 -1

  vai ku faini !

  jap .. laipni lūgti .. 430 eiro menesī un uz priekšu ))) ... par pensiju vispār varat aizmirst .. utt .. utt .....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl