Darba devēji arvien vairāk seko darbinieku sociālajiem tīkliem

Komentāri

Sociālie tīkli arvien vairāk ielaužas ne vien cilvēku ikdienā, bet arī profesionālajā dzīvē.

Personāla atlases uzņēmumi pēdējos gados mainījuši stratēģiju un arvien retāk gaida, kad kandidāti pieteiksies izsludinātām vakancēm, bet tā vietā potenciālos darbiniekus meklē tieši sociālajos tīklos. Nereti tieši sociālie tīkli izšķir to, vai cilvēku pieņem darbā vai tomēr atsaka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Evita Mackeviča, ”Eiropersonāls” vadītāja

Bija laba kandidāte tīri pēc profesionālām prasmēm, bet visās fotogrāfijās, kas bija pieejamas sociālajos tīklos, bija ļoti atkailinātas bildes, un, tā kā šis bija stāsts par to, ka tā būs klientu apkalpošanas pozīcija, kandidāti nepieņēma. Vēl reāls stāsts ir par to, ka cilvēks jau nokļūst līdz fināla fāzei, bet darba devējs pamana sociālajos tīklos tādas neglaimojošas piezīmes par iepriekšējo darba devēju, kas uzreiz arī bija tāds stop signāls.

Tāpat darba devēji skeptiski raugās uz cilvēkiem, kuru sociālajos tīklos atrodams pārāk daudz tā saucamo ”selfiju”, kas rada narcistisku iespaidu. Tomēr pat ļoti vēlams sociālajos tīklos dalīties ar intereses raksturojošu informāciju, kas palīdzētu saprast, vai cilvēks iekļausies līdzšinējā kolektīvā.

Plašāk par šo tematu – LNT Ziņās plkst. 20!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl