Darba devēji aktīvi piedāvā vasaras darba iespējas skolēniem

9 komentāri

Nedēļas laikā 107 darba devēji pieteikušies skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai. Lielāko aktivitāti izrāda pašvaldību iestādes un uzņēmumi.

Rīgas Sociālās aprūpes centrs ”Stella Maris” skolēnus aicina strādāt jau vairākus gadus pēc kārtas. Pārsvarā piesakās tie, kas dzīvo netālu no pansionāta – Bolderājā. Atsauksmes par skolēniem esot labas, lai gan gadās arī tādi, kas sākumā neprot ne slotu turēt, ne lapas grābt. Šovasar centrā būs 12 skolēnu vasaras darba vietas.

Sociālās aprūpes centra “Stella Maris” direktore norāda: “Ļoti gaidām. Vasara ir laiks, kad darbinieki iet atvaļinājumā. Darba rokas mums ir ļoti nepieciešamas. Viņi uzkopšanas darbos piedalās, teritorijas uzkopšanas, izved laukā klientus, aizved uz jūru, asistē dažādos sociālas rehabilitācijas pasākumos.”

Skolēniem valsts sedz pusi no minimālas darba algas. Par šogad piešķirto – gandrīz 1 miljons 300 tūkstoši eiro – tiks izveidoti 5 tūkstoši skolēnu darba vietu visā Latvijā. Lai gan strādāt gribētāju parasti ir divreiz vairāk.

9 komentāri