Dānijā studējošs latvietis: Es noteikti atgriezīšos

Komentāri

”Mans mērķis, braucot šurp, bija iegūt pieredzi. Neesmu no tiem, kas teiktu, ka Latvijā ir kaut kā sliktāk. Es noteikti atgriezīšos Latvijā,” raidījumam Nekā personīga stāsta Nils Putniņš, kurš patlaban augstāko izglītību iegūst Dānijā.

Tikmēr kāds cits Dānijā dzīvojošs latvietis Ģirts Jurgelāns atzīst: ”Manas mājas ir Dānijā. Vai es atgriezīšos? Es to gribētu. Gandrīz aizbraucu pagājušajā gadā atpakaļ uz Latviju, bet sapratu – vēl nav pienācis īstais laiks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visu sižetu skaties šovakar TV3 Ziņās plkst 19.00!

Dānija kļuvusi par iespēju zemi studētgribošiem un gudriem latviešiem

Dānija kļuvisi par mājvietu daudziem talantīgiem un radošiem Latvijas jauniešiem, kuri izmanto šīs valsts iespēju – iegūt augstāko izglītību bez maksas.

Nekā personīga vadītājs Jānis Krēvics devās uz šo valsti, lai noskaidrotu – kas mudinājis jauniešus doties turp meklēt laimi un zināšanas un kādi ir viņu nākotnes plāni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl