Dalailama: Bēdīgi, ka ticību atšķirības izraisa vardarbību

Komentāri

Jau trešo dienu Rīgā viesojas Tibetas garīgais līderis Dalailama. Vairāki simti cilvēku ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm apmeklē viņa lekcijas.

Viens no viņa mācības pamatiem ir pasaules uzskats, ka mēs visi esam vienādi un līdzvērtīgi. Dalailama aicina nešķirot cilvēkus pēc rases, tautības un ticības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņaprāt, ir skumji, ka tieši ticības atšķirības spēj izraisīt vardarbību.

To viņš arī akcentēja sarunā ar LNT Ziņu dienesta žurnālisti Kristīni Garklāvu.

Tūkstoši cilvēku apmeklē Dalailamas lekcijas Rīgā

Pirmdien Rīgā notiks dialogs ar Viņa Svētību Dalailamu- dialoga nosaukums – “Pasaules harmonijai nav robežu”.

Kopā ar Dalailamu tajā piedalīsies Jaunā Rīgas teātra galvenais režisors Alvis Hermanis, mūziķis un komponists Boriss Grebenščikovs, dokumentālā kino režisors Vitālijs Manskis un dramaturgs un režisors Ivans Viripajevs.

Tikmēr tūkstošiem cilvēku jau pagājušajās brīvdienās apmeklējuši Dalailamas lekcijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl