Daļa “Mēness aptieku” sākušas vērt vaļā durvis apmeklētājiem septiņos no rīta

0 Komentāru
Daļa “Mēness aptieku” sākušas vērt vaļā durvis apmeklētājiem septiņos no rīta
PUBLICITĀTES FOTO

Valstī noteikto ierobežojumu laikā līdz 15. novembrim lielākās “Mēness aptiekas” Rīgā un reģionos sniedz farmaceitisko aprūpi jau no plkst. 7.00 rītā, informēja “Repharm”.

Valstī noteikto ierobežojumu laikā līdz 15. novembrim daļā “Mēness aptieku” darba laiks ir no plkst. 7.00 līdz 19.00. Ar aptieku darba laika izmaiņām var iepazīties aptiekas mājas lapā.

Visās “Mēness aptiekās” Latvijā atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām  ir pilnveidoti farmaceitu darba un drošas pakalpojumu sniegšanas apstākļi.

Evita Jurjāne-Nelsone, “Mēness aptiekas” pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību departamenta vadītāja

“Meklējām atrisinājumu situācijai, kā neradīt iedzīvotājiem papildu sarežģījumus un satraukumu, lai vakara stundās pēc darba paspētu vajadzības gadījumā apmeklēt aptieku. Aptiekās tagad drīkst uzturēties ierobežots cilvēku skaits, un pie aptiekām veidojas rindas. Mēs strādājam jau no septiņiem rītā, lai iedzīvotāji varētu paspēt konsultēties ar farmaceitu un iegādāties vajadzīgos produktus pa ceļam uz darbu no rīta.”

Viņa teica – kompānija jūt, ka farmaceitiskā aprūpe, farmaceita padoms patlaban ir ļoti pieprasīts. Ir iestājies vēsais rudens periods, cilvēki saskaras ar saaukstēšanās simptomiem, nav atkāpušas arī hroniskās slimības. Šajā laikā ir svarīgi ir īstajā brīdī saņemt kvalificētu mediķa padomu.

“Tā kā iedzīvotāji vakara stundās pēc plkst. 20.00 nedrīkst atrasties ārpus mājām, ir jāpaspēj pēc darba iegādāt visu nepieciešamo. Tas var radīt lieku cilvēku koncentrēšanos pie aptiekām vakara stundās, tādēļ līdz novembra vidum strādāsim jau no septiņiem rītā līdz septiņiem vakarā. Aicinām savus klientus ieskatīties mūsu mājas lapā un uzzināt, kuras aptiekas ir atvērtas jau agrajā rīta stundā,” aicināja Jurjāne-Nelsone.

“Repharm” ir veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupa, kas apvieno “Sentor Farm aptiekas” (zīmols “Mēness aptieka”), AS “Veselības centru apvienība”, SIA “Centrālā laboratorija”, “Rīgas farmaceitiskā fabrika” un “Recipe Plus”. “Repharm” uzņēmumu grupa ir izveidota “Repharm” patiesie labuma guvēji, pēc “Firmas.lv” datiem, ir vairākas Latvijas privātpersonas – Roberts Tavjevs, Jānis Oskerko, Mihails Lurje, Aleksandrs Livšics, Andrejs Leibovičs, Sergejs Korņijenko, Josifs Apts un Jeļena Ņikitina.

Lasi vēl: Piektdienas vakarā īsi pirms veikalu darba laika beigām veidojas pircēju rindas

0 Komentāru