29 komentāri
Daļa “Maxima” klientu tiek informēti, ka laimējuši loterijā, taču piedzīvo vilšanos

Daļa lielveikala “Maxima” klientu saņēmuši kļūdainus čekus, kuros norādīts, ka viņi ir laimējuši “Jacobs” loterijā, taču izrādās, ka tā bijusi vien kļūda un nekāds laimests cilvēkiem tomēr nepienākas. Neoficiāla informācija liecina, ka šādus čekus varēja būt saņēmuši ap 100 tūkstoši klientu.

Veikalu tīkla “Maxima” pārstāvji portālam Skaties.lv apstiprināja, ka daļa “Maxima” klientu ir saņēmuši kļūdainus čekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
“Maxima” pārstāvji

“Maxima” vēlas atlīdzināt par sagādātajam neērtībām un no šodienas līdz 27. oktobrim aicina kļūdainos čekus saņēmušos klientus doties uz tuvāko “Maxima” veikalu, kur varēs saņemt konfekšu kārbu.

 

Ziņa par “Maxima” kļūdu izplatījušās arī sociālajos tīklos, kur sarūgtināti klienti brīdina pārējos – diemžēl ziņa par laimestu nav patiesa un priecāties nevajadzētu. “Vakar mans paziņa, veicot apmaksu par pirkumu, saņēma čeku ar ziņojumu, ka ir laimējis loterijā. Kasierīte vēl atgādina, ka ir laimējis un jādodas pēc balvas. Viņš aizbrauc uz norādīto adresi. Tur priekšā jau bars ar cilvēkiem – arī atbraukuši pēc balvām. Tajā galā saka, ka balvas nedos un lai prasot pašai “Maximai”. Nabaga cilvēki atbraukuši arī no citām pilsētām uz Rīgu un neko nesaņem, lai gan loterija ir oficiāla. Cik sapratu “Maxima” pārstāvis teicis, ka esot bijusi kļūda datorsistēmā un šādus čekus esot saņēmuši ap 100 000 pircēju. [..] Katrā gadījumā, aizejot ar šādu čeku uz “Maxima”, kā mierinājuma balvu iedeva konfekšu kasti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl