29 komentāri
Daļa “Maxima” klientu tiek informēti, ka laimējuši loterijā, taču piedzīvo vilšanos

Daļa lielveikala “Maxima” klientu saņēmuši kļūdainus čekus, kuros norādīts, ka viņi ir laimējuši “Jacobs” loterijā, taču izrādās, ka tā bijusi vien kļūda un nekāds laimests cilvēkiem tomēr nepienākas. Neoficiāla informācija liecina, ka šādus čekus varēja būt saņēmuši ap 100 tūkstoši klientu.

Veikalu tīkla “Maxima” pārstāvji portālam Skaties.lv apstiprināja, ka daļa “Maxima” klientu ir saņēmuši kļūdainus čekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
“Maxima” pārstāvji

“Maxima” vēlas atlīdzināt par sagādātajam neērtībām un no šodienas līdz 27. oktobrim aicina kļūdainos čekus saņēmušos klientus doties uz tuvāko “Maxima” veikalu, kur varēs saņemt konfekšu kārbu.

 

Ziņa par “Maxima” kļūdu izplatījušās arī sociālajos tīklos, kur sarūgtināti klienti brīdina pārējos – diemžēl ziņa par laimestu nav patiesa un priecāties nevajadzētu. “Vakar mans paziņa, veicot apmaksu par pirkumu, saņēma čeku ar ziņojumu, ka ir laimējis loterijā. Kasierīte vēl atgādina, ka ir laimējis un jādodas pēc balvas. Viņš aizbrauc uz norādīto adresi. Tur priekšā jau bars ar cilvēkiem – arī atbraukuši pēc balvām. Tajā galā saka, ka balvas nedos un lai prasot pašai “Maximai”. Nabaga cilvēki atbraukuši arī no citām pilsētām uz Rīgu un neko nesaņem, lai gan loterija ir oficiāla. Cik sapratu “Maxima” pārstāvis teicis, ka esot bijusi kļūda datorsistēmā un šādus čekus esot saņēmuši ap 100 000 pircēju. [..] Katrā gadījumā, aizejot ar šādu čeku uz “Maxima”, kā mierinājuma balvu iedeva konfekšu kasti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl