Daļa klientu rupji izlamā un grūsta veikalniekus par aizrādījumu lietot sejas masku

Ceturtdien stājušies spēkā jauni, stingrāki noteikumi attiecībā uz masku valkāšanu sabiedriskajās telpās.

Atpakaļ uz rakstu

129 komentāri

 • Saulkrastu puika

  Saulkrastu puika

  Jā un iedomājas arī tie 2-13 gadīgie bērneļi varēs skraidīt bez tām maskām, tad mums nav nekādas drošības. Kamēr tavs sīkais knēvelis nošķaudīs tad vecie un citi cilvēki saslims ar šo ķīnieša mēsla. Bērneļiem ir kāda visatļautība, kamēr paši puņķaini skraida. Un beidziet malt, ka tā lupata kaut ko aizsargā. Uzvelciet visi tos pamperus savās pakaļās, jo no turienes arī ir tavs korona. Stulbā tauta, stulbā zeme!
 • Līga Maleikina

  Līga Maleikina

  Mazajā maxsima Jēkabpilī, kasiere bez maskas. Topā veikalā ir visiem.
 • letinsmaris

  letinsmaris

  Pat šeit un arī citos portālos, mājas lapās un sociālajos saitos un vietnēs ir redzama tautas šķelšanās un agresija jau komentāros vien.
  Jācer, ka neatkārtosies 2013.gada janvāra grautiņš pie LR Saeimas nama un nenotiks sadursmes un asinsizliešanas.
  Jo ja tā notiks tā vainīgi ir LR valsts augstākās amatpersonas kuras ir novedušas tik tālu savu Latviešu tautu ar savu bezatbildību un propogandu.
  Es gan ļoti ceru ka, ka tas nenotiks, tāpat kā es ceru, ka par šeit izvietotajiem cilvēku komentāriem neliks cietumā, kā tas jau reiz bija noticis, jo tika liegts vārda brīvība cilvēkiem.
 • letinsmaris

  letinsmaris

  Man ir tikai daži jautājumi mūsu cienītajam LR valdības vadītājam K.Kariņa kungam,LR parlamenta Spīkerei I.Mūrnieces Kundzei un mūsu Valsts Prezidentam E.Levita Kungam
  Vai Jūs cienījamās Valsts augstākās amatpersonas, esat padomājušas par savas tautas pilsoņiem, ar šo propogandu kuru Jūs izplatījāt jau šī gada martā mēnesī un to turpināt darīt arī tagad, Jūs pazaudēsiet savas tautas pilsoņu ticību jums, jo ir zinātniski pierādīts, ka korona vīruss ir sastopams tikai un vienīgi dzīvnieku pasaulē tropu un subtropu reģionos un šim korona vīrusam nav nedz citu paveidu nedz mutāciju un tās nepārnesas no dzīvniekiem uz cilvēkiem, ko Jūs cenšaties panākt, protams ir jau zināms ka visas pasaules valstu līderi (tostarp arī Latvijas), ir vienojušies savā starpā samazināt cilvēku masas un pārapdzīvotību pasaulē un nu šo propogandu izplatās arvien straujāk, cieš citi nevainīgi cilvēki,tauta šķeļas savā starpā līdz notiks masu grautiņi, un Jūs kā augstākās valsts amatpersonas vienaldzīgi noskatīsieties kā cilvēki viens otru nonāvē, lai tikai valstī nebūtu tik daudz cilvēku, žēl, ka tauta baidās no jums, ja mēs būtu vienoti un visa tauta izietu miermielīgā protesta gājienā un būtu pret Jūsu propogandu, cerot ka Jūs valsts augstākās amatpersonas nāksiet pie saprāta, bet ja nē, tad varētu notikt, kā bija piemēram Francijā, Vācijā un ASV,kur protestēja un notika protestu akcijas pret Valstu valdību pieņemto propogandu, bet diemžēl Latvju tauta ir iebaidīta ar LR likumdošanas normatīvajiem aktiem, Jūs K.Kariņa kungs nedomājat racionāli un loģiski, jo no jums bija un ir arī tagad atkarīgs turpmākais Latviešu tautas liktenis, no Jūsu bezjēdzīgajiem lēmumiem kurus pieņemat un akceptējat.
  Es gan aicinātu visus tos latviešu pilsoņus kuri ir par maskām un šo propogandu atbalstīšanu gan arī tos Latvijas tautas pilsoņus kuri neatbalsta šo propogandu un kovid-19 murgojumu ieskaitot mani, nebaidīties, bet gan apvienoties, kā vienam veselai tautai un iziet miermīlīgā protesta gājienā līdz LR Ministru Kabinetam un līdz LR Saeimai, un līdz LR Valsts Prezidenta pilij, un parādīt kā arī mēs esam cilvēki, cilvēki kuri ir ievēlējuši parlamentu un valdības vadītāju, ka ir jāņem vērā arī tautas intereses un tautas balss.
  Es gan ļoti ceru, ka LR valdības vadītājs K.Kariņa Kungs, LR parlamenta spīkere I.Mūrnieces Kundze un LR Valsts Prezidents E.Levita Kungs izlasīs šo komentāru un sapratīs ka ar šo propogandu kuru turpināt uzspiest savai Latviešu tautai, kā šādi Jūs iznīcināsiet savas tautas pilsoņus un pilsones, un iznīcināsiet pilnībā savu tautu un savas tautas likteni nogremdēsiet nebūtībā.
  Lūdzu padomājiet, ko Jūs darāt un ko nodarāt savai valstij un valsts iedzīvotājiem.
  Ar cieņu
  M.Letins.
 • Zzzz

  Zzzz

  Es darbā masku lietoju 11h katrā maiņā, nenoņemot to nost, un nosmakusi es vēl neesmu... Nesaprotu kur problēma uzvilkt veikalā masku uz 5 min....
 • Aaaaa

  Aaaaa

  Ar maskām var paelpot ļoti normāli, ja vesels cilvēks nevar paelpot maskā, tad vai nu tomēr plaušas ir ļoti slimas vai ar galvu nav kaut kas kārtībā. Ak nabaga pazemotie, laikam īstu pazemojumu nekad neesat jutuši...ko var visādas muļķības izdomāt!
 • Tukumam
 • Janka

  Janka

  Aleksejeva tu esi parazits ne cilveks ,brauc uz Jekaba ielu Riga un tur variet izgast savas dusmas nevis uz pardevejam.Latvieši milie esam maza tauta vai gruti uzvilkt to masku nesaprotu.
 • Pasol
 • @marabrige

  @marabrige

  Policijas pieejamie resursi masku lietošanas kontrolei pie mums ir nh ļoooti inovatīvi tiešā vārda nozīmē. BET tikai ap atsevišķām personām paraugdemonstrējumiem. Pārējā tautas daļa dara ko grib, biežāk - nevalkā vispār sejas masku. Kad to kontroli veiks NEINOVATĪVAJĀ, BEZPARAUGDEMONSTRĒJUMU TAUTAS DAĻĀ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!