Daļa diasporas vīlusies, ka Dziesmu svētki nav izmantoti arī informācijas sniegšanai par remigrācijas plānu

Kur atrast darbu Latvijā un uz kuru novadu atgriezties dzīvot – šādu informāciju šajās dienās meklē daudzi Lielbritānijā strādājošie Latvijas iedzīvotāji, kas atbraukuši uz Dziesmu un deju svētkiem.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Jolanta LV
 • Sāk tracināt...

  Sāk tracināt...

  Kāpēc Dziesmu svētkos būtu jābūt kk bukletiem par reemigrāciju. Tie ir svētki. Gribat palikt, sākiet strādāt LV labā un dzīvot LV! No tāluma gudri tik d... un tas arī viss. Galvā pārāk sakāpis. Noliek visu Latvijā, bet kad dziesmu svētki jāapmeklē, tad visi zin, kur un ko meklēt. Kauna nav! Latvieši atradušies. Visu ar karoti mutē jāiebāž, vieglas dzīves meklētāji! Kas grib dzīvot - tie arī dzīvo Latvijā. Kāpēc LV palikušajiem tad jāsamet, lai kārtējo uk mirušo latvieti mājās pārvestu? Ja jau tur tik lielas algas, tad vajadzētu arī par to padomāt. Kas grib vieglu dzīvi meklēt tiem var tos bukletus sejā bāzt, tik un tā viss būs slikti. Ne jau visi- bet lielākā daļa no aizbraucējiem nav tā "labākā Latvijas daļa". Mani kā Latvijā dzīvojošu - šādi sižeti reāli aizskar, visu laiku nod... visu te LV. Aizbraucāt, brīva izvēle, bet turiet muti.
 • Es

  Es

  Kas, varbūt arī tualetēs jāsaliek šie plāni- kaut kāds murgs, tie aizbraucēji jau sāk domāt ka ir zvaigznes un nu visi tagad uz ceļiem lūgsies lai atgriežas...
 • Ints

  Ints

  Reali nav Tada plana! Ta ir karteja naudas neprasmiga izsaimniekosana no SIA "Latvijas" puses!!! ZaGli Valdiba rulle!
 • Jautaajumd

  Jautaajumd

  07.07.generalmegjinajumaa biletes perkot bija reklamets, ka piealisies dejotaji, bet vinju megjinajumu plana, ka bus tiksi puteeji! Vai ta nebija maldinasana? Normali generalmegjinajumam jaabuut kaa pirmizraadei ar visu programmu!
 • kača no dačas

  kača no dačas

  paga, paga ja jau Valsts piesolīta nauda aiziet 5 koordinātoru algošanai, vai tas nav par šerpu? man tā vien rādās ka info nav gluži korekts no LNT puses, un tā, cik zinu, nav pirmā reize. būtu labi ja žurnālisti būtu godīgi pret savu darbu un dotu adekvātu informāciju, es runāju ar Rīgas koordinātori, nu nav, nav tā kā saka sižetā
 • labsa

  labsa

  ja jau kāds grib palikt LV tad lai paliek, vai tad koordinātoriem būtu jālūdzas un jāsola kinderolas???
 • Paparde

  Paparde

  Labāk lai aprunājas ar citiem dziedātājiem, dejotājiem, no tā būs lielāka jēga...
 • Astra

  Astra

  Bet naudiņa tika piešķirta labu labā, tikai neviens negrib strādāt. UN KO VAR PIEDĀVĀT LETIŅIEM, KURI VARĒTU ATGRIEZTIES? DARBA VIETU ? KUR?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!