Dailes teātris šosezon piedāvās 17 jauniestudējumus

Komentāri

Dailes teātris saviem skatītājiem jaunajā sezonā piedāvās 17 jauniestudējumus. Sezonu jau 20. septembrī atklās režisora Aleksandra Morfova traģikomēdija “Svinības”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamā Lielās zāles pirmizrāde plānota 17. novembrī. Dž. Dž. Džilindžers iestudēs franču izklaidi “Art”. Šim jauniestudējumam sekos režisores Lauras Grozas-Ķiberes cilvēku drāma divos cēlienos “Jeruzaleme”.

Dailes teātra mākslinieciskais vadītājs Dž. Dž. Džilindžers norāda, ka jaunajā sezonā teātra repertuārs būs ļoti plašs un dažāds, bet, viņaprāt, visspēcīgākā izrāde šosezon būs bulgāru režisora radītā traģikomēdija “Svinības”, kurā lomas atveidos Latvijā iemīļotākie aktieri.

Dž. Dž. Džilindžers
Dailes teātra mākslinieciskais vadītājs

Jau ar pirmo iestudējumu Aleksandrs Morfovs ir īpašs mums, tas ir notikums gan aktieriem radošajā procesā, jo viņš ir tik radošs, viņš var uz vietas tādas ainas sacerēt, arī skatītajam patīk viss ko viņš rada, un tas arī ir tas lielākais mūsu īpašais notikums.

Šajā sezonā Dailes teātri sagaida vairāki jaunumi. Kolektīvam pievienojies nupat studijas beigušais režisors Toms Treinis, kura radītā attiecību drāma “Kam no vilka kundzes bail?” pirmizrādi piedzīvos jau 10. oktobrī. Dailes teātrī ienākuši arī trīs jauni aktieri, savukārt teātra štatā vairs nebūs aktieris Jānis Paukštello, Juris Kalniņš un Pēteris Gaudiņš.

 

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl