Komentāri

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien izskatīja iesniegumus par iespējamiem pārkāpumiem arī citās pašvaldībās. Taču tie visi tika atzīti par nepamatotiem. Tostarp tika noraidīts aicinājums atcelt vēlēšanu rezultātus vairākos desmitos Rīgas iecirkņu.

Līdzšinējais Rīgas domnieks Valdis Gavars no “Vienotības” CVK bija aicinājis atcelt vēlēšanu rezultātus 38 iecirkņos Rīgā. Viņš minēja vairākus iemeslus, kāpēc tas būtu darāms, taču galvenais no tiem – vēlēšanu urnas iepriekšējās balsošanas laikā nav tikušas apsargātas naktīs, uzticību viņam neraisa to konstrukcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Pēc viņa pārmetumu uzklausīšanas emocionāls kļuva Rīgas vēlēšanu komisijas vadītājs Juris Kokins: “Jūsu šī radītā psihoze, kas ir šobrīd, tā faktiski [ir] valsts iekārtas graušana. Nosacītā tā pat to varētu uztvert. Jo tik masveidīgi producēt negācijas tā vietā, lai dokumentētu un pārbaudītu, radīt priekšstatu, ka visi ir blēži apkārt, tas, godīgi sakot, ir gandrīz personisks apvainojums visiem tiem cilvēkiem, kas strādāja iecirkņos.”

“Bet tad vajag novērst to visu, lai nebūtu aizdomas, kas ir bijis. Ja apsardze nav bijusi, viss kas var būt. Ja kameras nav bijušas, arī viss kas pieļaujams varēja būt. Bet varbūt nebija,” turpināja Gavars.

Uzklausījusi visus iesaistītos, CVK vienbalsīgi nolēma, ka nevienā no Rīgas iecirkņiem nav pamata atcelt rezultātus. “Es nesaskatu šajā iesniegumā nevienu racionālu pamatu, lai šo iesniegumu apmierinātu,” norādīja CVK pārstāvis Pēteris Dzalbe.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl