Pārsteidz savus draugus ar ballīti kubiešu stilā

Komentāri
Pārsteidz savus draugus ar ballīti kubiešu stilā

Svinības draugiem vienmēr ir patīkams pārsteigums, jo patīkami ir taču ne tikai ņemt, bet arī dot. Turklāt vēl patīkamāks pārsteigums draugiem būs šim Ziemassvētku laikam netipiskas svinības Karību jūras stilā.

Kas tev ir nepieciešams – protams, labs noskaņojums un labi draugi, kas spēs novērtēt tavas pūles. Bet, lai svinības padarītu īpašas, parūpējies par noskaņu, tāpēc svinību dekorēšanai noderēs dažādu krāsu lampiņas, dažādi nieciņi, un zaļumi – tas vienmēr patīkami atsvaidzina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt Ziemassvētku laikā lieliski iederēsies eglīte, bet labam noskaņojumam  – Havanas Cuba Libre kokteilis, jo saules pielieta vasaras diena, silta Karību jūras vēja brīze, kaislīgas salsas dejas ritmi ir tas, kas vienmēr iepriecina draugus.

Izteiktiem aromātiem piesātinātais Havana Club rums, Cola-Cola ar ledu un vienmēr spirdzinošais laims rada neatkārtojamu kombināciju, kas tavu ballīti ar draugiem pielies ar saules gaismu un dienvidzemēm raksturīgo temperamentu un vitalitāti.

Iespējams, tieši šis kokteilis iedvesmoja leģendāros Kubas revolucionārus, jo pats Fidels Kastro kādreiz slavēja šo kokteili, kas pēc nostāstiem radies Kubā vairāk nekā gadsimtu atpakaļ.

Un kā mēdz teikt – viss izcilais bieži vien ir vienkāršs, un arī Cuba Libre kokteilis ir viegli pagatavojams, taču ar savām neatkārtojamajām garšas īpašībām sniegs nepārspējamu baudījumu gan tev, gan taviem draugiem!

Nepieciešamās sastāvdaļas kokteilim Cuba Libre

  • 50ml Havana Club Especial
  • 100ml Cola-Cola
  • 15ml Svaiga laima sula
  • Laima šķēle dekoram

Pagatavošana

  • Glāzi piepildi ar ledu
  • glāzē lej Havana Club Especial rumu, laima sulu, kolu
  • apmaisi un dekorē ar laima šķēli
  • kokteilis gatavs pasniegšanai un baudīšanai.

Tu piekritīsi, ka Havanas ballīte būs vēl vairāk izdevusies, ja svinību vietu īpaši izdekorēsi  – jums būs iespēja pieredzēt neatkārtojamu Cuba Libre piedzīvojumu.

Alkohola lietošanai var būt negatīva ietekme!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl