Komentāri
CSDD Rīgā atvērs pop-up velo eksaminēšanas punktu
Foto: LETA

Pirmdien velokafejnīcā Miit tiks atvērts īpašs pop-up velo eksaminēšanas punkts, kurā, nokārtojot eksāmenu, būs iespējams saņemt velosipēdista apliecību.

Kā informēja Ceļu satiksmes un drošības direkcijā (CSDD), ierodoties uz eksāmenu, jāuzrāda pase, ID karte vai dzimšanas apliecība līdz 15 gadu vecumam. Kārtojot eksāmenu pirmo reizi, tas ir bez maksas, bet par atkārtoto jāmaksā 1,08 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

CSDD velo eksaminēšanas punkts velokafejnīcā Miit darbosies no 27. līdz 30. aprīlim.

Pirmdien, 27. aprīlī, velosipēda vadītāja teorijas eksāmenu varēs kārtot laikā no plkst. 12.00 līdz 18.00. Savukārt pārējās dienās teorijas eksāmeni tiks pieņemti no plkst. 14.00 līdz 18.00. Vienlaikus ar velo eksaminēšanas punkta atklāšanu tiks sveikti arī CSDD, biedrības Go Beyond un If Apdrošināšana rīkotā jauniešu konkursa Pārspēj CSDD reklāmu – 2015! uzvarētāji, kuri iejutās reklāmas mākslinieku lomā, gatavojot savas versijas satiksmes drošības videoklipam par drošu velobraucēju dalību satiksmē.

Punkta atklāšana notiks plkst. 11.00.

CSDD un partneru rīkotās kampaņas Cieņa darbojas! ietvaros veiktajās Cieņas velopatruļās teju 400 sastapto velobraucēju vidū konstatēta bīstama tendence – aptuveni trešdaļa velobraucēju satiksmē piedalās bez velosipēdista vai jebkāda cita transportlīdzekļa vadītāja tiesībām. Turklāt šie vadītāji policijas velobiedrības pārstāvjiem paši atzinušies, ka viņi ceļu satiksmes noteikumus pārzina tikai daļēji.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl