Covid-19 slimnieks 13. un 15. aprīlī braucis ar vilcienu Skulte-Rīga un Rīga-Skulte

Pievienot komentāru
Covid-19 slimnieks 13. un 15. aprīlī braucis ar vilcienu Skulte-Rīga un Rīga-Skulte
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Covid-19 slimnieks 13. un 15. aprīlī braucis ar vilcienu Skulte-Rīga un Rīga-Skulte trešajā vagonā, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā ir noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju 13. aprīlī ir braucis ar vilcienu Skulte-Rīga (AS “Pasažieru vilciens” reisa Nr. 6113) plkst. 10.24 no Garciema līdz Rīgai, atrodoties 3.vagonā, un atpakaļ ar vilcienu Rīga-Skulte (AS “Pasažieru vilciens” reisa Nr. 6156) plkst. 22.37 no Rīgas uz Garciemu, esot 2. vagonā. Tāpat Covid-19 inficētais 15. aprīlī braucis ar vilcienu Skulte-Rīga (AS “Pasažieru vilciens” reisa Nr. 6105) plkst. 6.52 no Garciema līdz Rīgai, esot 3. vagonā, un atpakaļ ar vilcienu Rīga-Skulte (AS “Pasažieru vilciens” reisa Nr. 6150) plkst. 19.37 no Rīgas līdz Garciemam, sēžot 2. vagonā.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos vilcienu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli.

Novērojot Covid-19 infekcijai raksturīgus simptomus, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka ātrāk uzzināt par iespējamu būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Patlaban ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c., Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Lasi vēl: