Covid-19 izplatība Latvijā: Rīgā vairāk nekā 100 saslimušo

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) publicējis jaunāko Covid-19 saslimšanas izplatības karti. Tajā redzams, ka šobrīd visvairāk saslimušo fiksēts Rīgā – vairāk nekā 100.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Bridža

  Bridža

  It kā sīkums...dzīvoju 5km noVentspils centra.nelienu publiskās vietās .2.5 nedēļu laikā 3 reizes ar piesegtu šallīti vietējā Top.vakar kaimiņš pieklauvē ,pajautā pildspalvu-aizdevu.šodien sab.transportu atgriežas un atnes pild.,,jā kā jau visus durvju rokturus ,durvis,stenderus,grīdu un.
  .
  ...pildspalvu vairaakkārt dienā pārmazgāju ar hloru.saku kaimiņam.,,tu tik rokas mājā ar ziepītēm tā ilgāk",atbild,ka šorīt agri esot nomazgājis...kā var likt,lūgt,izkliegt ,kā sargāt sevi un mīļos.valdība nekkad nav pieminējuši trūcīgos,invalīdus,bezpajumtniekus.nu jā ,ir jau daudz normālā ikdienā ko pārmest veselības ministrei,bet piedodiet,viņa vispār guļ?,kaut vai 4st.?es šaubos?visa sabiedrība gaida ka viņa pārtaps par Dievu!?..nostājieties viņas vietā,ļaujiet1-2 dienas atslēgties no šī murga,viņa ir ne tikaiViŅĶELE bet arī sieviete
  .piedodiet par emocijām
  ES 2 GR INVAlĪDE ar 117 eirikiem ar pasauli nevaru dezificēt
 • Marta Ķīle

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!