Covid-19 inficētais 15. februārī braucis ar autobusiem Ventspils-Rīga un Rīga-Ādaži-Kadaga-Garkalne

0 Komentāru
Covid-19 inficētais 15. februārī braucis ar autobusiem Ventspils-Rīga un Rīga-Ādaži-Kadaga-Garkalne
Foto: LETA / F64

Covid-19 inficētais 15. februārī braucis ar autobusiem Ventspils-Rīga un Rīga-Ādaži-Kadaga-Garkalne, informēja SPKC Komunikācijas nodaļā.

SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā ir noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju 15. februārī braucis ar autobusu Ventspils-Rīga (SIA “Norma-A” reiss 7955) plkst. 17.55 no Ventspils līdz Rīgai un tālāk ar autobusu Rīga-Ādaži-Kadaga-Garkalne-Ādaži (SIA “Sabiedriskais autobuss reiss” 6821) plkst. 21.30 no Rīgas līdz Kadagai.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

SPKC atgādina, ka līdz 6. aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citas -, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Lasi vēl: 

0 Komentāru