Covid-19 atklāts Rīgas mākslas galerijā “Apsīda”; veselība jāvēro arī Rīga-Saldus 24. oktobra reisa pasažieriem

1 komentārs
Covid-19 atklāts Rīgas mākslas galerijā “Apsīda”; veselība jāvēro arī Rīga-Saldus 24. oktobra reisa pasažieriem
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir noskaidrojis, ka pieci ar Covid-19 inficēti cilvēki 15. oktobrī Rīgā apmeklējuši mākslas galeriju “Apsīda”, kas atrodas Skārņu ielā 10/20.

SPKC aicina galerijas apmeklētājus – ja pēc viesošanās galerijā 15. oktobrī tiek novēroti saslimšanas simptomi, tad jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai lemtu par turpmāko rīcību.

Lasi vēl: Vairums trešdien atklāto Covid-19 gadījumu reģistrēts Rīgā, Daugavpilī, Saulkrastos un Krāslavā

Centrs arī atgādina iedzīvotājiem, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka ir būts kontaktā ar Covid-19 slimnieku, var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, cilvēks var laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Tāpat SPKC, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta inficēšanās ar Covid-19, 24. oktobrī braucis ar autobusu Rīga-Saldus.

SPKC pārstāve Ilze Arāja informēja, ka AS “Liepājas autobusu parks” autobuss ar reisa numuru 7937 izbrauca no Rīgas plkst.14.55.

SPKC iesaka visiem pasažieriem, kuri brauca ar šo autobusu, novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, būtu ieteicams palikt mājās un sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli un izlemtu par Covid-19 testa veikšanas nepieciešamību.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!