Komentāri

Aptuveni 75 procentiem no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās palīdzības nodaļā nonākušajiem pacientiem tur nevajadzētu nonākt, tā šorīt intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja jaunais slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.

Viņš skaidroja, ka no 3000 ķirurgu darba stundām 2000 tiek tērētas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā, daļa no tām pacientiem, kuru problēmas nav neatliekamas un varēja tikt atrisinātas citviet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Valts Ābols
BKUS valdes priekšsēdētājs

Mums nākas ieguldīt šo augsti kvalificētu speciālistu resursu lai risinātu tās lietas, kas nav atrisinātas kaut kur citus. Efekts no tā ir tas, ka tie pacienti, kas gaida rindā uz plānveida operācijām, faktiski viņiem šī rinda pagarinās. Jo mēs risinām akūtās situācijas.

Kā skaidro slimnīcas vadītājs, ārsti nekad nezin, vai starp tiem 100 pacientiem dienā, kas atnāks, nebūs tādi, kam tiešam ir nepieciešama akūtā palīdzība.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl