Citskovskis: Trīs gadu laikā paredzēts izveidot mazu un uz iedzīvotājiem vērstu valsts pārvaldi

Valsts pārvaldes reforma paredz trīs gadu laikā izveidot mazu un uz iedzīvotājiem vērstu valsts pārvaldi, šodien Ministru kabineta sēdē sacīja Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Dainis Bergmanis

  Dainis Bergmanis

  Ja vien valsts pārvaldes darboņi strādātu tikpat čakli ,kā štukojot kā tērēties uz nebēdu !-,kaut uz pusi no tā -veltot tam ,kā plānot :kā un kur nopelnīt !-droši vien šī valstiņa zeltu un plauktu!
 • Oskars Ozols

  Oskars Ozols

  Vēl vienu????? Dajoš katram LV iedzīvotājam mazu, uz viņu vērstu pārvaldi!
 • Liāna Zarina

  Liāna Zarina

  Ja likvidētu 100 deputātus uz 50 ar visiem padomdevējiem tad būtu labi un visi strādātu
 • Tina Aleka

  Tina Aleka

  Mani drusku mulsina mērķis valsts institūcijā strādājošajiem maksāt par 20% mazāku algu kā līdzīgā darbā privātajā sektorā,proti,vai tad tā nebūs zara uz kura paši sēž zāģēšana? VID jau cik gadus publiski gaužas,ka nevar nokomplektēt adekvātus darbiniekus,jo redz privātais sektors visus kompetentos cilvēkus aizvilinot ar lielām algām.Šis izgājiens gadījumā nepasliktinās situāciju?
  Samazinot darbinieku skaitu tieši otrādi var celt algas un tad jau arī talantīgāki un ieinteresētăki cilvēki būs kas strādā un tas savukārt vedīs pie sakārtotākas valsts pārvaldes ;)
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Ieraudzīju virsrakstu un nopriecājos! Palasiju un sapratu ka kārtējā vate tiek stumta ausīs :D 50k uz 47k Dirsēji! ja paliktu 5 tūkstoši, tad jau būtu gana un arī algas viņiem būtu normālas.
 • Pensionārs

  Pensionārs

  Igaunijā reforma raidīja jaunu pārvaldi ar mazāku darbinieku skaitu un labāku efektivitāti. Arī Latvijā ir iespēja to izdarīt. Bet bez sabiedrības atbalsta ierēdņi un ministri liks šķēršļus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!