Cīrulei ir koalīcijas atbalsts VID vadītājas amatam

Komentāri

Koalīcija ir vienojusies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatam atbalstīt Ilzes Cīrules kandidatūru, informēja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), Vienotības priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš.

Koalīcijas partijas šodien arī atsevišķi tikās ar Cīruli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par kandidātes apstiprināšanu šajā amatā 8. novembrī spriedīs valdība.

Iespējamā VID vadītāja Ilze Cīrule ”tīrīšanu” dienestā veikt neplāno

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja amata pretendente Ilze Cīrule ievēlēšanas gadījumā par prioritātēm izvirzījusi VID tēla uzlabošanu un ēnu ekonomikas apkarošanu. Ja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola dos zaļo gaismu viņas kandidatūrai, tad valdības balsojums par Cīrules apstiprināšanu varētu notikt jau nākamnedēļ. Uzņēmēju organizācijas iespējamo jauno VID vadītāju gan pagaidām vērtē atturīgi.

Ilze Cīrule, ko konkursa komisija atzina par labāko kandidāti VID ģenerāldirektora amatam, ir no privātā sektora –  iepriekš strādājusi atbildīgos amatos apdrošināšanas jomā. Septembrī viņai beigušās iepriekšējās darba attiecības, tāpēc arī pieņēmusi izaicinājumu kandidēt uz VID vadītāja krēslu. Ja tiks apstiprināta amatā, Cīrule sola uzlabot pēdējā laikā krietni vien pabojāto VID tēlu. Cīrule uzskata, ka, augstajam amatam virzot cilvēku no privātā sektora, Finanšu ministrija un valdība uzņemas zināmu risku, tāpēc gatava darīt visu, lai VID nospraustos mērķus sasniegtu. Revolūciju iestādē veikt gan viņa neplāno.Uzņēmēju organizācijas potenciālo VID vadītāju gan pagaidām vērtē atturīgi, jo viņu nepazīst, vienlaikus atzinīgi tiek vērtēts fakts, ka viņa nāk no privātā sektora. Noprotams, ka biznesa vidē lielāks atbalsts būtu citam kandidātam – nodokļu auditoram Kasparam Rumbam.

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl