Komentāri

Rīgas apgabaltiesa šodien tomēr atzina par vainīgu datorspeciālistu Ilmāru Poikānu jeb Neo – piespriežot 100 stundu piespiedu darba. Neo šo tiesas spriedumu plāno pārsūdzēt, sakot, – cīņa turpināsies.

Šodien Ilmāram Poikānam tika dots pēdējais vārds tiesai par labu savai aizstāvībai. Satikts īsi pirms, viņš teic, – iespēju izmantos, lai paustu viedokli par nepilnībām tiesībsargājošo institūciju darbībā. Iepriekšējās instances – Rīgas centra rajona – tiesa Poikānu attaisnoja, taču šo lēmumu noprotestēja nevis, piemēram, Valsts ieņēmumu dienests, bet ab.lv banka un prokuratūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neo krimināllietu līdz šim izskatīja slēgtās sēdēs, taču spriedums bija publisks. Prokurore, kura prasīja Poikānu sodīt ar 280 stundām piespiedu darba, pēc šodienas lēmuma bija lakoniska, savukārt pašam Poikānam turpmākā rīcība jau ir skaidra, un viņš nolēmis pārsūdzēt lēmumu. Tomēr Neo neslēpj, – esot žēl bezjēdzīgi iztērētā laika tiesas sēdēs.

Kā zināms, Poikāns 2010. gadā, izmantojot Valsts ieņēmuma dienesta mājaslapas slikto aizsardzību, visai valstij ļāva redzēt, cik treknas algas krīzes laikā saņēma ministriju un lielo valsts iestāžu darbinieki. Tieši pateicoties Neo lietai, tika pieņemtas likuma izmaiņas, un pašreiz valsts amatpersonu algas ik mēnesi tiek publicētas.

Jāpiemin, ka Poikāns šā skandāla laikā iemantojis pamatīgu popularitāti sabiedrībā, un sabiedrības balsojumā 2010. gadā pat tika pasludināts par Eiropas cilvēku Latvijā.

Video:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl