Cīņa par Ventspili! Kaimiņš ar Lembergu jau sākuši apmainīties ar “laipnībām”

33 komentāri
Cīņa par Ventspili! Kaimiņš ar Lembergu jau sākuši apmainīties ar “laipnībām”
Foto: LETA

Izaicinājumu Aivara Lemberga valdīšanai Ventspilī nolēmis mest partijas Kam pieder valsts līderis Artuss Kaimiņš. Viņš pieļauj iespēju nākamgad pašvaldību vēlēšanas kandidēt uz Ventspils mēra amatu. Pēc Kaimiņa teiktā, Lemberga politiķa karjera ir galā un viņa vieta ir cietumā. Tikmēr Lembergs pieļauj, ka Kaimiņa aktivitātes sponsorē mēra ilggadējais oponents, Šveices advokāts Rudofs Meroni.

Skaidrojot iemeslus, kas viņam liek domāt par startu Ventspils domes vēlēšanās, kas notiks nākamgad, Kaimiņš norāda uz Aivara Lemberga personību. Lembergs Kurzemes ostas pilsētas galvas krēslā, kur atrodas jau 28 gadus, esot aizsēdējies un viņam šobrīd būtu jāatrodas citur.

Artuss Kaimiņš, KPV līderis:

Aivars Lembergs ir cilvēks, kuram ir jāatrodas cietumā, nevis Ventspils domē. To, vai es piedalīšos domes vēlēšanās Ventspilī vai Rīgā, mēs vēl izlemsim, bet šāda ideja mums ir. Ventspilī ir ļoti drastisks režīms un pret cilvēkiem tiek veidotas represijas. Ja tu neesi ar Aivaru, tad tu esi pret Aivaru. Momentā! Tas cilvēkiem ir pieriebies.

TV3 Ziņas Lembergu šodien sastapa Saeimā. Viņš par Kaimiņa draudiem mest Ventspils mēram izaicinājuma cimdu nav ne pārsteigts, ne satraucies. “Viņš vada Suņu būdas partiju. Ar to viss arī izteikts,” komentē Lembergs.

Pēc viņa teiktā, Kaimiņu, tāpat kā citu savulaik populāro politiķi Ģirtu Valdi Kristovski, kurš arī paziņojis par vēlmi kandidēt Ventspilī, atbalstot viņa opozicionāri. Pēc Lemberga teiktā, viņi maksājot visai lielas naudas summas.

“Tie ir 5 miljoni, kas saistīti ar Rūdolfu Meroni, Ģenerālprokuratūras uzticamības personu. Viņš ir tas, kas šīs finansēs piesaista. Protams, man nav tam dokumentālu pierādījumu, bet daudzas pazīmes rāda, ka tas tā ir. Kaimiņš nopircis labu kompjūteru, daudz labāk dzīvo, var atļauties iet uz dārgākiem restorāniem. Tā kā priekšvēlēšanu aģitācijai atvēlētie pieci miljoni, izskatās, ir sākti tērēt,” saka Lembergs.

Jāatgādina, ka Kaimiņa partija Kam pieder valsts jeb KPV pēc socioloģisko aptauju datiem ir trešais populārākais politiskais spēks valstī, apsteidzot gan Vienotību, gan Nacionālo apvienību.

Video

33 komentāri