Komentāri

Tas paredzēs sadarbību Rīgas domē un arī apliecinās, ka pēc domes vēlēšanām šīs partijas neveidos koalīciju ar šobrīd Rīgā pie varas esošajām partijām ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai”.

Memorandu koalīcijas partiju priekšsēdētāji un izvirzītie Rīgas mēra amata kandidāti parakstīs šodien Saeimā. Partiju vienošanās paredz saskaņot un koordinēt partiju aktivitātes priekšvēlēšanu posmā, savukārt pēc vēlēšanām izveidot koalīciju, kurā trīs partijas atbildību par pārvaldību galvaspilsētā uzņemtos solidāri un proporcionāli vēlēšanu rezultātiem, par citu politisko spēku iesaisti Rīgas domes koalīcijā vienojoties tikai pēc vienprātības principa, vienlaikus paredzot neveidot koalīciju ar ”Saskaņu/Gods kalpot Rīgai”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda memoranda sastādītāji, Rīga ir ne vien Latvijas galvaspilsēta, bet arī valsts ekonomisko un sabiedrisko notikumu centrs. Šobrīd Rīgā īstenotā politika neesot vērsta ne uz pilsētas attīstību, ne tās iedzīvotāju labklājības veicināšanu.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl