Komentāri

Tas paredzēs sadarbību Rīgas domē un arī apliecinās, ka pēc domes vēlēšanām šīs partijas neveidos koalīciju ar šobrīd Rīgā pie varas esošajām partijām ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai”.

Memorandu koalīcijas partiju priekšsēdētāji un izvirzītie Rīgas mēra amata kandidāti parakstīs šodien Saeimā. Partiju vienošanās paredz saskaņot un koordinēt partiju aktivitātes priekšvēlēšanu posmā, savukārt pēc vēlēšanām izveidot koalīciju, kurā trīs partijas atbildību par pārvaldību galvaspilsētā uzņemtos solidāri un proporcionāli vēlēšanu rezultātiem, par citu politisko spēku iesaisti Rīgas domes koalīcijā vienojoties tikai pēc vienprātības principa, vienlaikus paredzot neveidot koalīciju ar ”Saskaņu/Gods kalpot Rīgai”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda memoranda sastādītāji, Rīga ir ne vien Latvijas galvaspilsēta, bet arī valsts ekonomisko un sabiedrisko notikumu centrs. Šobrīd Rīgā īstenotā politika neesot vērsta ne uz pilsētas attīstību, ne tās iedzīvotāju labklājības veicināšanu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl