Cilvēki turpina pazust mežos

Komentāri

Ik gadu daudzi Latvijas iedzīvotāji dodas mežos. Daži no viņiem neatgriežas mājās tad, kad plānojuši un solījuši. Arī šo nedēļu, gluži kā aizvadīto, glābēji sāk ar ziņām par valsts mežos un purvos meklētiem cilvēkiem.

Ja laiks mūs lutina ar patīkamu atvasaru un bagātīgu sēņu un ogu ražu, tad, protams, ļaudis ņem grozus rokās un dodas klaiņot pa mežiem. Lielākā daļa kā aizgājuši, tā pārnāk mājās, bet dažiem tomēr nepaveicas.

Siguldas novadā glābēji no kūdras purva iznesa kādu nomaldījušos sievieti un nodeva viņu mediķiem, kuri konstatēja sievietes nāvi.

Mediķi vēl aizvien aicina ļaudis neiet mežā pēc sēnēm un ogām vieniem un nosauc arī tā dēvētās riska grupas, kuriem apmaldīties ir visbīstamāk – tie ir veci cilvēki un ļaudis ar jau esošām veselības problēmām.

Ieteikumi, protams, ir vēl aizvien vecie un bieži atgādinātie – ņemt līdzi medikamentus, ja tādus lietojat, uzlādēt telefonus, pateikt tuviniekiem, kurp dodaties un cikos atgriezīsieties, vilkt košas drēbes un neiet vienatnē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl