Komentāri
Cilvēki satraumējas uz slidenajām ietvēm un pamatīgi apsaldējas
(Foto: LETA)

Vakar mediķu palīdzība bijusi nepieciešama vairākiem cilvēkiem, kam konstatēta vispārēja ķermeņa atdzišana. Vēl vairāki guvuši traumas uz slidenām ietvēm, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Kāds 46 gadus vecs vīrietis atrasts kādā mājiņā, kurā uzturējies nezināmu laiku. Vīrietim konstatēta vispārēja ķermeņa atdzišana, kā arī viņš bijis alkohola reibumā. Kurzemē 59 gadus vecs vīrietis nezināmu laiku atradies grāvī ar ūdeni, un arī viņam konstatēta ķermeņa atdzišana. Arī šis vīrietis bijis alkohola reibumā.

Slimnīcā no Rīgas reģiona nogādāts arī 38 gadus vecs vīrietis, kurš ilgstoši uzturoties ārā, guvis abu plaukstu un abu pēdu apsaldējumus.

Traumas gūtas arī paslīdot uz slidenām ietvēm. Vidzemē 81 gadus veca sieviete guvusi smadzeņu satricinājumu, Zemgalē 47 gadus vecai sievietei pēc kritiena konstatēts kājas lūzums, bet Zemgalē 63 gadus veca sieviete pati vērsusies pie mediķiem, jo pirms dažām dienām paslīdējusi uz slidenas ietves un nokritusi. Arī viņai konstatēts kājas lūzums.

Kopumā vakar saņemts 1291 izsaukums, 202 bijuši saistīti ar traumām.

Lasi vēl