Komentāri

Pie apgāda Jumava durvīm veidojušās garas neapmierinātu ļaužu rindas – daudzi cilvēki bija mērojuši vairākas stundas ceļā no dažādiem Latvijas nostūriem, lai piedalītos automašīnas izlozē. Taču velti – vietā, kur izloze tika rīkota, ielaists netika neviens.

Izloze tika rīkota tiem cilvēkiem, kas iegādājušies noteiktas apgāda Jumava grāmatas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izloze patiešām arī notikusi, tikai – aiz slēgtām durvīm. Tās rīkotāji skaidro, ka esot radies kāds ”nepatīkams pārpratums” un ka patiesībā ielūgums, ko saņēmuši daudzi jo daudzi cilvēki, nemaz neesot bijis īsts ielūgums. Tikmēr sanākušie cilvēki šķendējās, ka šī “joka” dēļ diena ir sabojāta, turklāt lauku darbi – iekavēti.

”Es gan to negribētu saukt par ielūgumu, jo nekur nebija rakstīti vārdi ”ielūgums”. Mēs vienkārši nosūtījām detalizētu izlozes dienas plānu, kāds būs mums šeit uz vietas Dzirnavu ielā,” skaidroja pārstāve.

Likums nosaka, ka visām izlozēm jābūt publiskām un ka tajās piedalīties var jebkurš gribētājs. Taču tajā pašā laikā esot jāņem vērā, ka ne visi izložu rīkotāji var nodrošināt atbilstošas telpas, kurās satilptu visi gribētāji, kas grib redzēt izlozi klātienē, tā raidījumam Bez Tabu stāsta Edvīns Priede no izložu inspekcijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl