Cilvēki no laukiem sabraukuši, lai piedalītos auto izlozē, taču palikuši aiz slēgtām durvīm un bešā

Komentāri

Pie apgāda Jumava durvīm veidojušās garas neapmierinātu ļaužu rindas – daudzi cilvēki bija mērojuši vairākas stundas ceļā no dažādiem Latvijas nostūriem, lai piedalītos automašīnas izlozē. Taču velti – vietā, kur izloze tika rīkota, ielaists netika neviens.

Izloze tika rīkota tiem cilvēkiem, kas iegādājušies noteiktas apgāda Jumava grāmatas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izloze patiešām arī notikusi, tikai – aiz slēgtām durvīm. Tās rīkotāji skaidro, ka esot radies kāds ”nepatīkams pārpratums” un ka patiesībā ielūgums, ko saņēmuši daudzi jo daudzi cilvēki, nemaz neesot bijis īsts ielūgums. Tikmēr sanākušie cilvēki šķendējās, ka šī “joka” dēļ diena ir sabojāta, turklāt lauku darbi – iekavēti.

”Es gan to negribētu saukt par ielūgumu, jo nekur nebija rakstīti vārdi ”ielūgums”. Mēs vienkārši nosūtījām detalizētu izlozes dienas plānu, kāds būs mums šeit uz vietas Dzirnavu ielā,” skaidroja pārstāve.

Likums nosaka, ka visām izlozēm jābūt publiskām un ka tajās piedalīties var jebkurš gribētājs. Taču tajā pašā laikā esot jāņem vērā, ka ne visi izložu rīkotāji var nodrošināt atbilstošas telpas, kurās satilptu visi gribētāji, kas grib redzēt izlozi klātienē, tā raidījumam Bez Tabu stāsta Edvīns Priede no izložu inspekcijas.

Lasi vēl